Politerno > Україна і світ > Ворог відвів 700 одиниць техніки від Києва за ніч, але можливі “сюрпризи” – Грузевич

Ворог відвів 700 одиниць техніки від Києва за ніч, але можливі “сюрпризи” – Грузевич

  • 31 Березня, 2022
  • 805 Переглядів
  • 0
Грузевич ЗСУ

ЗСУ фіксують часткове відведення батальйонних тактичних груп окупаційних військ від Києва, тривають заходи щодо звільнення та зачистки від окупантів населених пунктів на Київщині.

Про це повідомив заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Олександр Грузевич на брифінгу 31 березня.

“За ніч було обраховано майже 700 одиниць техніки, які відійшли в сторону Іванкова, в бік білоруського кордону. Ми розглядаємо 2 варіанти: або це йде передислокація і перегрупування, або є вірогідність що ці БТГ які частково відходять, з’являться на Донбасі…

Пропаганда Росії зараз повномасштабно розказує про ніби плановий відвід своїх військ від Києва та Чернігова… Можу вам сказати, що частину сил ворог намагається відводити, але загалом перебудував свої стратегічні цілі: намагається всі сили кинути на схід, щоб вивести свої війська на адмінкордони Донецької та Луганської областей…

Водночас сили, які залишаються навколо Києва, досить немаленькі. Боятися нічого, але шкоди вони можуть завдати”, – зазначив Грузевич.

Зокрема речник нагадав, що ворог продовжує завдавати ракетних ударів по столиці. Водночас Грузевич висловив упевненість, що “ворога в Києві точно не буде”.

Стосовно Київської області бригадний генерал запевнив, що “найближчим часом будуть дуже-дуже гарні новини”.

Відповідаючи на запитання журналістів, Грузевич сказав, що Ірпінь уже контролюється українськими військовими, але поки немає дозволу для цивільного населення туди повертатись, тому що зберігається загроза обстрілів.

Крім цього, за словами спікера, ворог залишив на Київщині дуже  багато пасток.

“Тільки за вчора ми зняли майже 7 мінних полів великої потужності в 3 населених пунктах”, – повідомив бригадний генерал.

За його словами, це і протитанкові й протипіхотні міни та навіть саморобні вибухові пристрої, зокрема на основних шляхах просування, але не тільки.

Нагадаємо, в Україні знищено вже понад 4 тисячі одиниць військової техніки росіян, що більше, ніж на озброєнні деяких армій країн Європи та світу. 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE