Politerno > Україна і світ > СБУ здобула секретні карти та списки російських загарбників, які загинули на Донеччині

СБУ здобула секретні карти та списки російських загарбників, які загинули на Донеччині

  • 6 Квітня, 2022
  • 342 Переглядів
  • 0

В розпорядженні Служби безпеки України опинилися секретні карти та списки російських окупантів, підрозділи яких було знищено на Донеччині.

Про це повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

За словами Дехтяренка, карти зареєстровані 22 лютого та містять плани окупантів із захоплення всієї території Донецької області.

 

“Та найголовніше відкриття – в іншому. Як виявилось, путінський режим відправив на війну в Україну – курсантів. Учнів Московського вищого військового командного училища. Їх не просто відправили, а оформили це як стажування”, – наголошує речник СБУ.

Серед здобутих документів СБУ виявила:

  • посібник з тактичної підготовки та основ протидиверсійної боротьби, де їх навчали протистояти військово-політичному керівництву НАТО

  • талони на відрядження без зазначення місця перебування та строку відрядження;

  • списки зведеного мотострілецького батальйону, серед яких багато строковиків і курсантів;

  • паспорти громадян рф, військові квитки тощо.

Виявлену документацію долучать до матеріалів кримінальних проваджень, як докази злочинів російських окупантів та особисто Володимира Путіна для міжнародних судів.

“Власники документів не встигли здатися в полон або ж втекти з України. Вони отримали гідне покарання за вчинені злочини – смерть. Ми працюємо далі! Слава Україні!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вночі 6 квітня ворог наніс удари по Львівщині, Вінничині та Дніпропетровщині, на Херсонщині тривають бої, у Харківській, Луганській та Донецькій областях – обстріли.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь