Politerno > Україна і світ > У Маріуполі ворог б’є не лише по “Азовсталі”, а й по житловому сектору

У Маріуполі ворог б’є не лише по “Азовсталі”, а й по житловому сектору

  • 19 Квітня, 2022
  • 173 Переглядів
  • 0

В оточеному Маріуполі окупанти не лише скидають бомби на “Азовсталь”, але й хаотично обстрілюють житловий сектор, куди лише напередодні пустили цивільних.

“Окупанти завдають ударів не лише надпотужними бомбами по “Азовсталі”, але з артилерії та танків продовжують хаотичне нанесення ударів по житловому сектору Лівобережного району по лінії від бульвару Меотиди. 

 

При цьому вчора окупанти відкрили доступ цивільним в цю зону для збору речей з домівок. З урахуванням обов’язкових білих стрічок, якими росіяни позначають себе, окупанти продовжують використовувати цивільне населення в якості “приманки” для українських снайперів”, – повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Андрющенко додав, що у зв’язку з початком потужнішого наступу на сході України спостерігається тенденція ротації російських військових на найманців із так званої “ДНР”. 

Припускають, що це пов’язано з намаганням посилити позиції в частині наступу. 

“З цим виникла нова хвиля мародерства з боку російських військових. Вони масово вскривають вцілілі квартири та вивозять майно – переважно побутову техніку. Нічого нового для росіян – крадіжки та підлість”, – зазначив радник мера.

Як відомо, на на території заводу “Азовсталь” розмістилися українські захисники, зокрема бійці полку “Азов”. Однак 18 квітня повідомлялося, що на “Азовсталі” ховаються цивільні, зокрема жінки і діти.Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE