Politerno > Україна і світ > На війну в Україну РФ відправить випускників училищ, у Генштабі – протистояння, – ГУР

На війну в Україну РФ відправить випускників училищ, у Генштабі – протистояння, – ГУР

  • 11 Травня, 2022
  • 579 Переглядів
  • 0

Російська влада планує кинути на війну проти України випускників десантних училищ, а тим часом серед генералів РФ наростає проститояння.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Наразі відсутні ознаки намірів Кремля завершити війну в Україні найближчим часом. Натомість продовжуються спроби проводити так звану “приховану мобілізацію”.

Проводиться активна агітаційна кампанія, а також направлення в зону бойових дій випускників та курсантів військових училищ. Подібним чином поповнюється склад десантних підрозділів, які зазнали значних втрат на фронті.

Зокрема, із запланованого на 25 червня випуску “рязанського вищого повітрянодесантного командного училища ім. Маргелова” більшість випускників заплановано одразу відправити до районів оперативного призначення на території України”, – йдеться у повідомленні.

За даними українських розвідників, у війні проти України ЗС РФ вже залучили майже 45% кількості автомобілів бригад матеріально-технічного забезпечення (2600 із 6000). 

Частину автомобілів забезпечення, що залишилась, прагнуть зберегти для логістичного забезпечення у випадку виникнення інших надзвичайних ситуацій. 

Наразі парк автомобільної техніки окупанти намагаються поповнити за рахунок викрадених в Україні машин, додають у ГУР.

“Пробуксовування “спеціальної військової операції” стало каталізатором посилення прихованого протистояння всередині російського генералітету. Зокрема у Генеральному штабі.

Розбіжність та прихована конкурентна боротьба між групами у Генштабі існували ще задовго до початку війни. Але останні провали та спроби інших центрів сили у російському істеблішменті покласти на військових всю повноту відповідальності за невдачі призвели до різкого загострення протистояння”, – підкреслили в ГУР.

Нагадаємо, призначена окупантами так звана влада Херсонської військово-цивільної адміністрації проситиме Путіна включити Херсонську область до складу Росії.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE