Politerno > Україна і світ > Російські олігархи не проти відкупитися від санкцій, віддавши свої мільярди Україні

Російські олігархи не проти відкупитися від санкцій, віддавши свої мільярди Україні

  • 24 Травня, 2022
  • 334 Переглядів
  • 0

На останній зустрічі міністрів фінансів G7 було прозвучала спірна ідея щодо «викупу» російських олігархів з-під дії санкцій.

Про це повідомляє ZN.ua з посиланням на Handelsblatt.

Міністр фінансів Канади Христя Фріланд повідомила своїм шістьом колегам-міністрам, що їй дзвонять російські олігархи, які знаходяться в західних списках санкцій, і дуже ними незадоволені.

І аж ніяк не лише через незручності обмежень на поїздки та заморозки активів. Нібито вони також, олігархи, критично ставляться до агресивної війни Росії проти України, але не можуть дистанціюватися від вторгнення через загрозу репресій з боку Кремля.

Суть пропозиції проста: російські олігархи, які потрапили під санкції, добровільно жертвують значну частину своїх статків на відновлення України, а з них знімають за це санкції.

Німецьке видання характеризують цю ідею так:

«Така угода могла б дати певні переваги для всіх сторін: Київ отримує мільярди, Захід уникає дебатів про експропріацію, а російські підприємці повертають своє розкішне життя».

Нагадаємо, у Європі зростає підтримка проведення військово-морської операції з деблокади Чорного моря та супроводу суден з українським зерном з Одеси до протоки Босфор у Туреччині.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE