Politerno > Україна і світ > “До кінця 2022 року Євросоюз скоротить імпорт російської нафти на 90%”, – Боррель

“До кінця 2022 року Євросоюз скоротить імпорт російської нафти на 90%”, – Боррель

  • 5 Липня, 2022
  • 201 Переглядів
  • 0

Євросоюз поступово звільняється від залежності, яка довго гальмувала політичні рішення попри агресивність президента Росії Владіміра Путіна.

Про це йдеться у статті високого представника ЄС із закордонних справ і безпекової політики Жозепа Борреля “Як діють санкції та коли вони вплинуть на Путіна: стаття головного дипломата ЄС”.

“До кінця 2022 року Євросоюз скоротить імпорт російської нафти на 90%. Ми також стрімко скорочуємо імпорт газу. Ймовірно, Владімір Путін вважав, що Європа не наважиться запровадити санкції через свою енергетичну залежність від РФ. Це – один з тих значних прорахунків, що їх припустився російський режим під час цього конфлікту”, – йдеться у статті.

Боррель визнав, що настільки швидка відмова від російських енергоносіїв створює серйозні труднощі для багатьох країн ЄС, а також для кількох секторів економіки.

“Але це та ціна, яку ми маємо заплатити за захист нашої демократії та міжнародного права, і ми вживаємо необхідних заходів, аби вирішити ці проблеми в дусі повної солідарності”, – наголосив він.

Нагадаємо, прем’єр-міністерка Швеції Магдалена Андерссон вручила президенту України Володимиру Зеленському копію листа шведського короля Карла XII від 1711 року про визнання незалежності Запорізької Січі.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE