Politerno > Україна і світ > Один з них трагічний для Росії: Резніков назвав три сценарії завершення війни

Один з них трагічний для Росії: Резніков назвав три сценарії завершення війни

  • 8 Липня, 2022
  • 480 Переглядів
  • 0

Міністр оборони Олексій Резніков назвав можливі сценарії закінчення війни в Україні.

Про це заявив на конференції Forbes Ukraine “Будуємо разом”.

“Перший сценарій буде приблизно такий самий, як і good will, “добра воля” росіян, яку було оголошено, коли вони втекли з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та острова Зміїний. Відповідно, я думаю, що він буде розбитий на кілька ланцюжків: спочатку ми вийдемо з вами на позиції до 24 лютого поточного року, далі будуть якісь розмови щодо статусу окупованого раніше Донецька, Луганська та Криму, але за столом із нашими потужними партнерами”, – сказав Резніков.

Він наголосив, що “Мінська-3” точно не буде, якихось капітуляційних домовленостей не буде, і з дулом біля скроні ніхто не вестиме переговорів.

“Варіант другий – поступово ми перемелюватимемо Збройні сили РФ, тому що це насправді війна ресурсу на ресурс. У них більше людей, території, танків, літаків тощо, але все несучасне, усе давнє, і вони сьогодні використовують принцип м’ясорубки”, – зазначив Резніков.

Міністр наголосив, що другий варіант перемоги не настільки швидкий – до кінця цього року, можливо, із з початку нового року.

“Третій – драматичніший для РФ, це розвал РФ, це парад суверенітетів на кілька різних суб’єктів: Татарстан, Башкортостан, на Сході і т. д. Ми це з вами точно за нашого життя побачимо, але це трохи тривала історія”, – розповів Резніков.

Нагадаємо, як заявив колишній командувач об’єднаними силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав, Україна може нанести нищівний удар по Кремлю, атакувавши Керченський міст, який з’єднує материкову Росію з анексованим Кримом, використовуючи нещодавно поставлені ракети “Harpoon”

Канада ввела персональні санкції проти ще 29 осіб у зв’язку з вторгненням Росії в Україну.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE