Politerno > Україна і світ > Кремль остаточно втратив ініціативу в битві за Донбас – оцінка Заходу

Кремль остаточно втратив ініціативу в битві за Донбас – оцінка Заходу

  • 27 Липня, 2022
  • 304 Переглядів
  • 0

На Заході вважають, що Росія остаточно втратила ініціативу в битві за Донбас і їй не вдасться захопити регіон у найближчому майбутньому попри заяви Кремля та його сателітів.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на PA Media.

 

За словами анонімного західного посадовця, попри втрату ініціативи на Донбасі “вони (росіяни) не збираються просто так здаватися і йти додому”.

Він, однак, додав, що війна в Україні розвивалася за сценарієм “злетів і падінь”, тож Росія має можливості “пристосовуватися та коригувати те, що може зробити далі”.

Під час попереднього брифінгу анонімного представника Заходу ЗМІ писали, що темп російського просування в Україні нерівномірний, та російські сили все ж досягають “справжнього прогресу” в захопленні Донбасу.

Але зараз оцінка Заходу змінилася: на його думку, окупація всієї території Донецької області залишається “мінімальною політичною метою кампанії на Донбасі”, але те, що Росія досягне її в найближчі кілька місяців, стає “все більш малоймовірним”.

Прокоментував анонімний західний посадовець і удар українських сил по стратегічному Антонівському мосту на Херсонщині. За оцінками Заходу, переправа наразі “повністю непридатна” до використання.

За оцінками західних розвідок, втрати, які Росія зазнає з кожним наступом, колосальні, є дуже серйозні питання щодо запасів російського озброєння і бойового духу. Там мають сумніви, що РФ вийде на межі Донецької області у 2022 році

Британські військові вважають, що Росія втратила понад 30% наступального потенціалу наземних сил, що дає “абсолютну впевненість” українським Збройним Силам, що вони переможуть у війні.

Нагадаємо, ворог намагався атакувати у напрямку Білогорівки-Верхньокам’янського та населеного пункту Берестове, але зазнав втрат та відійшов. 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE