Politerno > Україна і світ > Болгарія потай через Польщу відправила в Україну 4200 тонн зброї

Болгарія потай через Польщу відправила в Україну 4200 тонн зброї

  • 5 Серпня, 2022
  • 480 Переглядів
  • 0
Болгарія - Україна

Болгарія з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну передала останній 4200 тонн зброї.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Nova.bg, яка цитує виконувача обов’язків міністра економіки Болгарії Александера Михайлова.

“За перші чотири місяці від початку війни – до 30 червня були підписані (колишньою міністеркою економіки Корнелією) Ніновою дозволи на експорт болгарської зброї на один мільярд, 16 мільйонів євро. За цей чотиримісячний період 4200 тонн болгарської зброї було доставлено до польського аеропорту біля кордону з Україною”, – розповів Михайлов на пресконференції.

Він додав, що має документи на доказ своїх слів, але не показав їх.

На початку червня уряд Болгарії повідомляв, що передав Україні зброї на трохи більш як 100 мільйонів євро. Вона транспортувалася до України через польський аеропорт Жешув, що біля кордону.

Заяви Михайлова прозвучали на тлі тверджень Нінової – лідерки Болгарської соціалістичної партії – про те, що за її підписом жодна одиниця зброї не була передана Україні. За його словами, ексміністерка не підписала дозволи на експорт зброї на суму в понад мільйон євро.

На початку липня два урядові літаки РФ в неділю забрали з Софії 70 висланих з Болгарії дипломатів та їхні родини.

Нагадаємо, так званий “керівник” Херсонської області Володимир Сальдо госпіталізований до окупованого Криму, лікарі ввели його у медикаментозну кому та підключили до апарату ШВЛ.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE