Politerno > Україна і світ > Російські мільярдери Фрідман та Авен потрапили під санкції США

Російські мільярдери Фрідман та Авен потрапили під санкції США

  • 11 Серпня, 2023
  • 339 Переглядів
  • 0

Управління з контролю над іноземними активами Міністерства фінансів США внесло російських мільярдерів Михайла Фрідмана і Петра Авена до санкційного списку. 

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на пресслужбу Мінфіну США.

Також до санкційного списку потрапили російські бізнесмени Герман Хан та Алексєй Кузьмічов.

Крім того, під обмеження потрапив Російський союз промисловців і підприємців.

Фрідман і Авен також є фігурантами санкційного списку Євросоюзу: вони потрапили туди 28 лютого 2022 року, через чотири дні після початку повномасштабного вторгнення РФ. Мільярдери одразу ж заявили, що будуть оскаржувати санкції. 

Фрідман, який виріс в Україні, заробив свої статки в Росії і переїхав до Лондона в 2015 році, давно заперечує твердження про свою близькість до Кремля. Він продовжує жити у Британії, де йому попри санкції дозволили витрачати гроші на своїх працівників.

Авен покинув Росію незабаром після участі в круглому столі з Путіним в день початку повномасштабної війни і досі не повернувся. 

Цієї весни стало відомо, що Фрідман і Авен готові продати свої частки в Альфа-Банку за $2,3 млрд, оскільки вони прагнуть звільнитися від західних санкцій.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський прокоментував рішення РНБО щодо звільнення всіх обласних військкомів та перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК).

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE