Politerno > Україна і світ > Звільняємо всіх обласних “воєнкомів”, нових перевірить СБУ, – Зеленський. ВІДЕО

Звільняємо всіх обласних “воєнкомів”, нових перевірить СБУ, – Зеленський. ВІДЕО

  • 11 Серпня, 2023
  • 506 Переглядів
  • 0

Президент Володимир Зеленський прокоментував рішення РНБО щодо звільнення всіх обласних військкомів та перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК).

Про це Зеленський заявив у Facebook.

“Наші рішення. Звільняємо всіх обласних “воєнкомів”. Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни – це державна зрада”, – зазначив Зеленський.

За його словами, натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в передовій через поранення, але зберегли свою гідність і не мають цинізму – саме їм можна довірити цю систему комплектування.

“Реалізувати це рішення повинен головком Залужний. Перед призначенням нових керівників ТЦК буде перевірка СБУ”, – зазначив президент.

Також на засіданні РНБО розглядалось питання ВЛК. “За два тижні відбудеться засідання РНБО щодо цього питання. Зараз – перевірка, підготовка пропозицій. Рішення теж будуть”, – пообіцяв Зеленський.

Як відомо, 23 липня на Ставці головнокомандувача Зеленський дав термінове доручення створити комісію під керівництвом першого заступника міністра оборони України генерала Павлюка разом із правоохоронним блоком та разом із НАЗК для перевірки всіх воєнкомів в усіх регіонах України, щоб вони не ганьбили нашу державу і пам’ять героїв, які гинуть на фронті”.

Нагадаємо, 11 серпня російські війська запустили чотири ракети “Кинджал” у бік аеродрому в Івано-Франківській області, маючи за ціль молодих українських пілотів, які незабаром мають їхати навчатися літати на західних літаках. 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE