Politerno > Україна і світ > Лукашенко відбілює Путіна й каже, що не давав гарантій безпеки Пригожину

Лукашенко відбілює Путіна й каже, що не давав гарантій безпеки Пригожину

  • 25 Серпня, 2023
  • 520 Переглядів
  • 0

Диктатор Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що він не гарантував безпеки ватажку “ПВК Вагнер” Євгену Пригожину після його спроби організувати заколот у Росії.

Про це повідомило білоруське держвидання Белта.

“Якщо прямо відповідати на це запитання: я і не повинен забезпечувати безпеку Пригожина. Це, по-перше. По-друге, ніколи в такому ключі розмова і не йшла”, – зазначив Лукашенко.

Він також заявив, що двічі говорив із Пригожиним про безпеку.

“Ми двічі підходили до цього. Перший раз, коли я йому дзвонив і йшли переговори, коли вони маршем ішли на Москву. Я йому кажу: “Жень, ти розумієш, ти згубиш людей і сам загинеш?” У запалі ця людина (тільки з фронту): “Чорт із ним, загину!” Я йому кажу: “Жень, я зараз тобі вишлю мотузку і шматок мила”. − “Ні, ні, ні, ні. Я так не хочу. Я героєм загину”. Ось перша розмова йшла. Другий раз, коли він приїжджав до мене з Дімою Уткіним. Я категорично їх обох попередив: “Хлопці, дивіться”, – додав диктатор.

Він також запевняє, що Путін не може стояти за замахом на Пригожина − мовляв, “дуже груба робота”.

“Я не можу сказати, хто це зробив. Я не стану адвокатом навіть у свого старшого брата. Але я знаю Путіна. Це розважлива, дуже спокійна і навіть повільна людина, ухвалюючи рішення з інших, менш складних питань. Тому я не можу уявити, що це зробив Путін, що винен Путін. Занадто груба, непрофесійна робота, якщо вже на те пішло”, − заявив Лукашенко.

Як повідомлялося, приватний бізнес-джет розбився в Бологовському районі Тверської області Росії, Росавіація стверджує, що на борту був ватажок ПВК “Вагнер” Євгеній Пригожин.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань викрило в Івано-Франківську схему фіктивного зарахування на службу у військкомати родичів керівництва міста.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE