Politerno > Україна і світ > “Жителі Гази, йдіть звідти негайно”: Нетаньягу обіцяє перетворити в руїни місця, в яких знаходиться ХАМАС

“Жителі Гази, йдіть звідти негайно”: Нетаньягу обіцяє перетворити в руїни місця, в яких знаходиться ХАМАС

  • 7 Жовтня, 2023
  • 568 Переглядів
  • 0

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що його армія негайно задіяє всю свою міць, щоб знищити ХАМАС. У зв’язку з цим він закликав цивільних залишити територію сектору Гази.

Про це він заявив у вечірньому відеозверненні. Нетаньягу зазначив, що те, що сталося сьогодні, ніколи не спостерігалося в Ізраїлі, і що Ізраїль “могутньо помститься за цей чорний день”.

Він додав, що ХАМАС розв’язав жорстоку та злісну війну, спрямовану проти безневинних мирних жителів, молодих та старих.

Тому Ізраїль атакуватиме ХАМАС всюди, перетворюючи місця, які він використовує, на руїни.

“Ми перетворимо всі місця в цьому місті зла, де ховається ХАМАС, на руїни. Ізраїльська армія задіяє всю свою міць. Жителі Гази, йдіть звідти негайно”, – наголосив прем’єр-міністр Ізраїлю.

Нетаньяху попередив ХАМАС, що організація “несе відповідальність” за безпеку заручників.

“Ізраїль відповість кожному, хто пошкодить хоча б одну волосину на їхній голові”, — додав він.

Нетаньяху попередив ізраїльтян: “Ця війна займе час. Буде важко. Складні дні ще попереду. Але я можу гарантувати одне: з допомогою Бога, з допомогою спільних зусиль усіх нас, з допомогою нашої віри у вічність Ізраїлю – ми переможемо”.

При цьому відомо, що у Газі проживає понад 2 мільйони людей.

Ізраїльські війська на вечір 7 жовтня вже зайшли до всіх міст на кордоні з сектором Гази та працюють над тим, щоб прочесати кожне з них. Серед них: Сдерот, Софа, Керем-Шалом, Нірім, Назів-Хатара, Нір-Оз, форпост Нахаль-Оз, Хуліт, Нір-Ам, Нір-Іцхак, Беер-Шева, Сде-Ємен, Маген і Урім.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE