Politerno > Україна і світ > Сили оборони вразили дронами російські носій крилатих ракет “Буян” та корабель “Павел Державин” – ЗМІ

Сили оборони вразили дронами російські носій крилатих ракет “Буян” та корабель “Павел Державин” – ЗМІ

  • 13 Жовтня, 2023
  • 356 Переглядів
  • 0

Служба безпеки України разом з Військово-морськими силами ЗСУ атакували носій крилатих ракет “Буян” та корабель “Павел Державин” завдяки експериментальному озброєнню морських дронів.

Джерела УП в СБУ підтверджують, що атака 13 жовтня на російський ракетоносій “Буян” та позавчорашній підрив “Державина” – справа рук Служби безпеки спільно з ВМС України.

Деталей у спецслужбі наразі не розкривають, але додають, що обидва судна були уражені “Морськими малюками” з експериментальним озброєнням.

“Після першого підриву російські тральщики та водолази так і не змогли виявити наше ноу-хау. Вчора пощастило підводному човну “Алроса”, який поки що зумів втекти від наших розробок.

Носій крилатих ракет “Буян” повторити “подвиг” “Алроси” не зміг, тому був сьогодні уражений на севастопольському рейді експериментальним озброєнням “Морських малюків”.

СБУ попереджає москолоту – не треба ходити українськими водами, якщо хочете зберегти хоч якісь залишки свого флоту”, – зазначили у спецслужбі.

За інформацією Крим.Реалії, 13 жовтня у тимчасово окупованому Севастополі прогримів сильний вибух, який відчули навіть у віддалених частинах міста.

Російський “глава” Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що вибухи нібито пов’язані з навчаннями військових РФ.

Telegram-канал “Крымский ветер” заявив про вибух на російському ракетоносії проєкту “Буян-М”, а також оприлюднив відео задимленого судна. 

11 жовтня корабель Чорноморського флоту РФ "Павел Державин" отримав пошкодження в Чорному морі поблизу окупованого Севастополя. 

Нагадаємо, Парламентська асамблея Ради Європи закликала держави-члени Ради визнати Владіміра Путіна нелегітимним після закінчення його нинішнього президентського терміну та оголосила Росію диктатурою.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE