Politerno > Україна і світ > Розкрадання сотень мільйонів грн Міноборони у 2018 році: Микитасю оголосили нову підозру

Розкрадання сотень мільйонів грн Міноборони у 2018 році: Микитасю оголосили нову підозру

  • 25 Жовтня, 2023
  • 223 Переглядів
  • 0

Екснардепу і забудовнику Максиму Микитасю оголосили про підозру у заволодінні 307 мільйонів грн Міноборони при будівництві складів у 2018 році.

Про це повідомляє Національне антикорупційне бюро та САП.

За інформацією джерел УП підозру оголосили Микитасю, колишньому першому заступнику Начальника Генерального штаба ЗСУ Ігорю Колеснику і ще 4 особам.

“Слідство встановило, що у 2018 році Міністерство оборони України уклало з підконтрольними народному депутату України компаніями контракти на будівництво до 2021 року захищених складів зберігання ракет та боєприпасів Збройних Сил України на загальну суму орієнтовно 3 млрд грн.

Частиною цих коштів нардеп планував заволодіти. Проте зробити це йому заважали законодавчі обмеження, які дозволяли Міноборони сплачувати аванс у сумі лише 30% від річного обсягу робіт.

З метою реалізації злочинного наміру нардеп та його помічник шляхом залучення службових осіб вищого та старшого офіцерського складу Збройних Сил України забезпечили прийняття змін до постанов КМУ, які дозволяли перерахування авансу на будівництво у розмірі 80% від загальної вартості контрактів”, – йдеться у повідомленні.

Слідство стверджує, що протягом листопада-грудня 2018 року на рахунки підконтрольного депутату товариства Міноборони перерахувало понад 307 млн грн.

“Проте будівництво об’єкта, який мав би підсилити обороноздатність країни, фактично не розпочали, а виділені кошти вивели на рахунки інших підконтрольних компаній”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, заява країн G7 щодо заборони на імпорт російських діамантів, яку обговорюють вже більше року, очікується до кінця цього місяця, а за нею надійде відповідна пропозиція до 12-го пакету санкцій Європейського Союзу проти Росії. 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE