Politerno > Україна і світ > Медведчук придбав нову яхту-“винищувача” – ЗМІ

Медведчук придбав нову яхту-“винищувача” – ЗМІ

  • 27 Жовтня, 2023
  • 414 Переглядів
  • 0

Обміняний в Росію кум російського диктатора Віктор Медведчук, якого в Україні звинуватили в державній зраді і який був одним із лідерів забороненої партії ОПЗЖ, став власником нової яхти вартістю 886 млн рублів, чи $9 млн 627 тис.

Про це повідомляє видання “Верстка”.

Видання з′ясувало, що це швидкісна яхта Pershing 9X, яку виробник – італійська Ferretti Group – називає “винищувачем”. На борту 28-метрового судна є чотири каюти з 8 спальними місцями. Загалом яхта може вмістити до 20 гостей.

За митними даними, які є в розпорядженні видання, судно під назвою Amore Mio спустили на воду лише 2023 року. Російську митницю воно пройшло 26 липня. Яхта підійшла до російських вод під прапором Палау, при цьому її відправником значиться компанія Lavel Fzco з ОАЕ.

Одержувачем яхти в Росії вказано АТ “Ренесанс”. Згідно з аудиторським висновком від 24 лютого 2021 року, бенефіціарним власником компанії була дружина Медведчука Оксана Марченко.

Фірма оформила “тимчасове ввезення” яхти. Цю процедуру використовують, коли перебування товару на митній території недоцільне на постійній основі. До того ж вона частково звільняє декларанта від сплати митних платежів.

У грудні 2022 року Агентство з розшуку та менеджменту активів України (АРМА) збиралося продати на аукціоні арештовану в Хорватії суперяхту Медведчука “Royal Romance”.

Нагадаємо, голові Національної служби здоров’я України Наталії Гусак повідомили про підозру у службовій недбалості, яка завдала збитків на 2 млн грн.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE