Politerno > Україна і світ > Проблеми експортерам зерна створюють силові структури, підпорядковані заступнику Єрмака Татарову – Бутусов

Проблеми експортерам зерна створюють силові структури, підпорядковані заступнику Єрмака Татарову – Бутусов

  • 27 Жовтня, 2023
  • 369 Переглядів
  • 0

Українська зернова асоціація 25 жовтня заявила про безпідставні затримання суден з зерном у портах Одеської області, які завантажені на експорт.

Тобто сама українська влада блокує експорт зерна та отримання валютних надходжень, створює збитки для виробників. Асоціація зерна звернулась до уряду з проханням вирішити цю скандальну історію. Це просто шокує, що чиновники таке роблять під час війни.

За даними джерел Цензор.НЕТ, проблеми експортерам створюють силові структури, які підпорядковані заступнику голови офісу президента Олегу Татарову.

Таким чином створюється чергова корупційна схема, щоб усі експортери зараз бігали та благали випустити їх суда, за простой яких вони сплачують десятки тисяч доларів на день, і тоді їх благанням підуть на зустріч, і в офісі президента на черговій зустрічі з Татаровим і Шурмою, і ці заступники Зеленського та Єрмака по корупції розкажуть на які рахунки та які суми хабарів треба сплачувати за бесперешкодний випуск суден з зерном за кордон.

Шокує, що президент Зеленський погоджує Татарову такий нахабний тиск на український бізнес навіть у розпал війни, коли збір зерна та організації експорту стали неймовірно важким завданням, пов’язаним в прикордонних районах з ризиком життю. І при цьому зберігаються робочі місця та сплачуються податки.

Влада має негайно зняти обмеження на експорт зерна, припинити блокування роботи бізнесу. Якщо оці всі вгодовані силовики, які блокують зерно з ДБР,БЕБ та офісу президента хочуть щось заблокувати, хай зараз ідуть до Авдіївки та блокують російський наступ, і припинять ганьбити державу.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд міста Києва продовжив термін перебування під вартою олігарха Ігоря Коломойського ще на місяць до 2 грудня включно.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE