Politerno > Україна і світ > “Мобілізація” по-львівськи: з’явилося відео, як військкоми “запакували” чоловіка і розштовхали цивільних

“Мобілізація” по-львівськи: з’явилося відео, як військкоми “запакували” чоловіка і розштовхали цивільних

  • 10 Листопада, 2023
  • 506 Переглядів
  • 0

Працівники військкомату у Львові посеред вулиці заштовхали в мікроавтобус чоловіка і поїхали з ним, незважаючи на спроби цивільних зупинити викрадення. Львівський обласний ТЦК та СП запевняє, що проводить перевірку. 

 Зранку анонімні Telegram-канали оприлюднили два відеозаписи, на яких, як стверджується, працівники військкомату у Львові силою посадили в мікроавтобус чоловіка і увезли його.

Судячи з відео, близько трьох свідків намагались не дати працівникам військкомату зробити це. Після того, як співробітникам ТЦК все ж вдалося заштовхати чоловіка в мікроавтобус, інше авто тимчасово заблокувало їм проїзд, а принаймні одна жінка залізла в мікроавтобус, не даючи йому поїхати.

Люди голосно кричали та знімали інцидент на камеру. Один з працівників ТЦК намагався “заборонити відеозйомку” оператору. Працівник ТЦК виштовхав жінку з мікроавтобусу, автомобіль дав газу і поїхав.

Львівський обласний ТЦК та СП у соцмережах зранку повідомив, що “з’ясовує  обставини даного випадку та призначив службова перевірку” через “конфлікт між цивільними та працівниками ТЦК”. У військкоматі запевняють, що здійснять “усі необхідні заходи у найкоротші терміни, встановлять усі подробиці та приймуть усі необхідні рішення”.

Нагадаємо, Головне управління розвідки Міністерства оборони офіційно підтвердило, що завдяки проведеній вночі спецоперації в окупованому Криму уражено катери класу “Серна” з екіпажем і бронетехнікою.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE