Politerno > Україна і світ > У Севастополі та Євпаторії лунали вибухи

У Севастополі та Євпаторії лунали вибухи

  • 4 Січня, 2024
  • 300 Переглядів
  • 0

В тимчасово окупованому Криму повідомляють про вибухи в Севастополі та Євпаторії. Вороже Міноборони заявляє, що нібито знищили 10 ракет над півостровом.

За словами так званого “губернатора” Севастополя Михайла Развожаєва, в місті нібито працює російська протиповітряна оборона.

Развожаєв написав, що “вже збито кілька повітряних цілей”: “На Глухова влучив осколок у будинок. Попередньо один постраждалий. Частина осколків від повітряних цілей упала в районі вулиці Мостової, на Північній стороні, в районі Монастирського шосе і Федюхиних висот. Рятувальні служби виїхали на місце”.

Телеграм-канали пишуть, що одну українську ракету начебто збили, а друга влучила у військову частину (КП зв’язку) в Юхариній балці в Севастополі. За словами очевидців, зараз туди поїхали швидкі та пожежники.

Міноборони РФ заявило, що близько 17:20 за московським часом “припинено спробу київського режиму здійснити терористичну атаку із застосуванням авіаційних керованих ракет по об’єктах” у Криму. Зокрема, нібито знищено 10 ракет над півостровом.

Також повідомляють про вибухи в Євпаторії. Очевидці стверджують, що перед вибухом вони чули та бачили ракету.

“Крымский ветер” з посиланням на очевидців повідомляє про приліт у військову частину ППО поруч із Затишним під Євпаторією (Сакський район). Зараз туди їдуть машини швидкої допомоги.


Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE