Politerno > Україна і світ > Зеленський каже, що Україна почала спільну оборонну діяльність із Туреччиною, Румунією, Польщею та Великою Британією

Зеленський каже, що Україна почала спільну оборонну діяльність із Туреччиною, Румунією, Польщею та Великою Британією

  • 7 Січня, 2024
  • 546 Переглядів
  • 0

За словами президента Володимира Зеленського, Україна вже почала спільну оборонну діяльність із чотирма країнами.

Про це Зеленський заявив під час виступу на щорічній національній конференції Швеції “Суспільство та оборона”, повідомляє пресслужба президента.

“Україна вже почала спільну оборонну діяльність із Туреччиною, Румунією, Польщею, Великою Британією. Маємо відповідні домовленості з Чехією, Сполученими Штатами та Німеччиною. І звичайно, наша пропозиція для вас – працювати разом, виробляти разом, зміцнюватись разом.

Тому спільне виробництво зі Швецією для нас пріоритет. І я впевнений, що прийде такий день, коли ми з вами зможемо побачити відкриття в Україні першого спільного виробництва”, – сказав Зеленський.

За його словами, Україна вже зараз є і завжди буде одним із найбільш вагомих європейських донорів безпеки.

“Ми прагнемо, щоб і для власної безпеки, і для безпеки партнерів ми могли спиратися на найкращу зброю та техніку, які є у світі”, – пояснив президент. 

Нагадаємо, прем’єр-міністр Баварії, голова Християнсько-соціального союзу (ХСС) Маркус Зьодер заявив, що Німеччина повинна поставити далекобійні крилаті ракети в Україну.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE