Politerno > Україна і світ > Дана Ярова стала радницею у Міноборони

Дана Ярова стала радницею у Міноборони

  • 9 Січня, 2024
  • 277 Переглядів
  • 0

Членкиня Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони, голова громадської організації “Мрія дітей України” Богдана Ярова отримала посаду радниці (на громадських засадах) заступника міністра оборони Дмитра Кліменкова.

Про це Міноборони повідомило у Facebook.

Відповідний наказ Міноборони видало 9 січня.

“Призначення Богдани Ярової – це крок до фундаментальних змін у системі. Її досвід та рішучість не залишать жодного шансу для корупції в закупівлях”, – заявив Кліменков.

Він додав, що Ярова посилить команду Міністерства оборони для ще ефективнішого запобігання корупції при проведенні закупівель для ЗСУ.

“Дякую Дмитру Кліменкову за довіру і те, що покликав в команду, яка намагається зробити закупівлі та забезпечення для ЗСУ такими, що будуть відповідати стандартам НАТО”, – зазначила Ярова.

Довідково: Богдана Ярова (відома також як Дана Ярова) — громадська діячка, волонтерка, колишня радниця міністра оборони України (у 2015-2017 роках).

У 2022 році Ярова разом із волонтеркою та парамедиком “Тайрою” (Юлією Паєвською) заснувала благодійний фонд “Українська Фундація “Мрія”, що опікується родинами полонених, загиблих і зниклих безвісти військових та цивільних.

У 2023 році заснувала також громадську організацію “Мрія дітей України”.

У березні 2023 Богдана Ярова була обрана до складу Громадської антикорупційної ради при Міноборони.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань оборони ухвалив рішення щодо рекомендації до другого читання законопроєкту щодо удосконалення порядку та використання військового обліку.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE