Politerno > Україна і світ > Зеленський різко прокоментував заяву Папи про “білий прапор” і капітуляцію

Зеленський різко прокоментував заяву Папи про “білий прапор” і капітуляцію

  • 11 Березня, 2024
  • 413 Переглядів
  • 0

Президент України Володимир Зеленський відреагував на заяву Папи Римського Франциска, який запропонував “підняти білий прапор і вести переговори”, говорячи про ситуацію в Україні.

У вечірньому відеозверненні він сказав, що в Україні колись було багато білих стін будинків і церков, однак тепер вони обпалені та розбиті російськими снарядами, пише УНІАН.

“І це дуже красномовно говорить, хто саме повинен зупинитись, щоб війна зупинилась. Кожен, хто захищає життя й людей, виконує найпочеснішу місію, яка тільки може бути в умовах такого антилюдського вторгнення”, – сказав президент.

Він додав, що після початку повномасштабного вторгнення на захист України стали і християни, і мусульмани, і юдеї.

“І я дякую кожному українському капелану, які – з армією, в Силах оборони. Там, на передовій. Захищають життя й людяність. Підтримують і молитвою, і розмовою, і справою. Ось що таке церква – з людьми. А не за дві з половиною тисячі кілометрів – десь там займатись віртуальним посередництвом між тим, хто хоче жити, і тим, хто хоче тебе знищити”, – підкреслив голова держави.

Нагадаємо, днями понтифік в інтерв’ю заявив, що сильнішим у цій війні виявиться той, хто “дивиться на ситуацію, думає про людей, має сміливість підняти білий прапор і вести переговори”.

Після обурення України в Ватикані сказали, що Франциск лише повторив слова про “білий прапор” за інтерв’юєром. Сам він виступає за переговори між Україною та Росією, які не вважає капітуляцією.

У Польщі вже порадили Папі Римському натомість закликати російського диктатора Путіна “набратися мужності вивести війська з України”.

Читайте також: Папа Римський закликав Україну мати “відвагу білого прапора”

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE