Politerno > Україна і світ > ЗСУ уразили два десантні кораблі та центр зв’язку в Севастополі

ЗСУ уразили два десантні кораблі та центр зв’язку в Севастополі

  • 24 Березня, 2024
  • 274 Переглядів
  • 0

Сили оборони уразили великі десантні кораблі “Ямал” і “Азов”, а також центр зв’язку та кілька об’єктів інфраструктури Чорноморського флоту РФ в окупованому Севастополі.

Про це повідомляє Генштаб.

 

“Сили оборони успішно уразили великі десантні кораблі “Ямал” та “Азов”, центр зв’язку, а також декілька об’єктів інфраструктури ЧФ РФ”, – йдеться у повідомленні.

“Ямал” проєктували в Польщі 1987 року. Екіпаж становить 98 осіб, а довжина 112,5 метра.

 
 

ВДК “Азов” має довжину 112 метрів і вміщує 87 осіб екіпажу.

Корабель може використовуватися для постановок мінних загороджень, для доставки гуманітарної допомоги та евакуації населення з небезпечних районів. Крім того, десантний корабель може використовуватися для військових перевезень, забезпечення кораблів і частин флоту в пунктах розосередженого базування.

ВДК може бути використаний при різних варіантах завантаження, наприклад 150 осіб десанту і 10 танків типу Т-55 з екіпажем в 40 осіб. Корабель здатний перевезти вантаж вагою 650 т на відстань 4700 миль і плавати в усіх незамерзаючих морях і океанах без обмежень.

 

Пізно ввечері 23 березня з’явилися повідомлення про прильоти крилатих ракет у головний центр зв’язку Чорноморського флоту Росії в окупованому Севастополі.

Нагадаємо, у ніч 24 березня з російського аеродрому “Оленья” злетіло 14 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. О 3.23 стало відомо про пуски ракет. Повітряна тривога тривала більше двох годин. Кілька груп ракет було спрямовано на Львівську область.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE