Politerno > Україна і світ > Довічне ув’язнення за привласнення держфункцій: “Слуга народу” Третьякова відкликає скандальний законопроєкт

Довічне ув’язнення за привласнення держфункцій: “Слуга народу” Третьякова відкликає скандальний законопроєкт

  • 26 Березня, 2024
  • 496 Переглядів
  • 0

25 березня стало відомо, що депутатки від “Слуги народу” Галина Третьякова та Мар’яна Безугла внесли законопроєкт про довічне позбавлення волі за привласнення державних функцій, зокрема представлення України на міжнародних заходах без надання на те повноважень та погоджень.

Законопроєкт 11104 про внесення змін до Кримінального кодексу народних депутаток передбачав позбавленням волі на строк 15 років або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна за привласнення державних функцій. Зокрема, йшлося про представлення України в умовах війни на міжнародних заходах, перед уповноваженими особами іноземних держав, міжнародних організацій, у тому числі за допомогою листування, телефонних розмов, інших форм спілкування без надання на те повноважень та погоджень.

Як вказують авторки, цей законопроєкт мав стати складовою законопроєкту “Про спеціальні місії України” 11103, який розроблено з метою захисту інтересів України, шляхом консолідації і єдності представників України у питаннях зовнішньої діяльності, та має розглядатися одночасно з ним.

“Наші друзі та міжнародні партнери з перших днів воєнного стану засуджують військові дії РФ та надають безпрецедентну підтримку народу України. Проте, незважаючи на таку згуртованість та спільну протидію агресії РФ, мають місце випадки вчинення ганебними “громадянами України” дій направлених на отримання власних привілеїв за рахунок державних інтересів, шляхом привласнення державних функцій”, – зазначали авторки.

26 березня, після обурення та гострих жартів у мережі з приводу цієї ініціативи Третьякова повідомила, що відкликає законопроєкт, який пропонував довічне позбавлення волі за неуповноважене представництво України в міжнародних переговорах.

У своєму Facebook Третьякова повідомила, що передбачається доопрацювання законопроєкту.

Президент Володимир Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки України Олега Іващенка замість Олександра Литвиненка, який став новим секретарем Ради національної безпеки та оборони України

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE