Politerno > Україна і світ > Блінкен заявив про докази спроб Китаю вплинути на майбутні вибори

Блінкен заявив про докази спроб Китаю вплинути на майбутні вибори

  • 27 Квітня, 2024
  • 253 Переглядів
  • 0

Сполучені Штати отримали докази спроб Китаю “вплинути та, можливо, втрутитися” у майбутні вибори в країні.

Про це повідомив держсекретар США Ентоні у коментарі CNN у п’ятницю наприкінці триденної поїздки до Китаю, пише “Європейська правда”.

Блінкен сказав, що повторив послання президента Джо Байдена Сі під час їхнього саміту в Сан-Франциско в листопаді минулого року про те, щоб Китай не втручався в президентські вибори в США 2024 року. Тоді Сі Цзіньпін пообіцяв, що Китай не робитиме цього.

“Ми бачили, загалом, докази спроб вплинути та, ймовірно, втручання, і ми хочемо переконатися, що це буде припинено якнайшвидше”, – сказав Блінкен, відповідаючи на запитання, чи порушує Китай зобов’язання Сі перед Байденом.

“Будь-яке втручання Китаю в наші вибори – це те, на що ми дивимося дуже уважно, і це абсолютно неприйнятно для нас, тому я хотів переконатися, що вони знову почують це повідомлення”, – сказав Блінкен, додавши, що є занепокоєння не тільки щодо Китаю, а й інших країн.

Пекін неодноразово заявляв, що не втручається у вибори в США, виходячи зі свого принципу невтручання у внутрішні справи інших країн. 

Нагадамо, розвідка Великої Британії повідомляє про різке зростання у 2023 році в Росії кількості убивств, які скоїли російські військові. 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE