Politerno > Україна і світ > Розвідка Великої Британії повідомила про допит ще одного заступника Шойгу

Розвідка Великої Британії повідомила про допит ще одного заступника Шойгу

  • 1 Травня, 2024
  • 212 Переглядів
  • 0

За даними британської розвідки, російська ФСБ допитала першого заступника міністра оборони РФ Руслана Цалікова у справі про корупцію в міністерстві.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на щоденний розвідувальний огляд МО Британії щодо російсько-української війни.

Як зазначено, до розслідування справи заступника міністра оборони Росії Тимура Іванова, ймовірно, був втягнутий більш високопоставлений перший заступник міністра Сергєя Шойгу Руслан Цаліков. 

Цалікова, якого називають покровителем Іванова, допитала ФСБ у зв’язку зі справою Іванова. 

Він, ймовірно, є фактично третьою особою в ієрархії Міністерства оборони РФ, після міністра оборони Шойгу і начальника Генерального штабу генерала Валерія Герасимова. 

Як і Іванов, Цаліков має давні зв’язки з міністром оборони Шойгу. Він працював під керівництвом Шойгу в Міністерстві з питань цивільної оборони та надзвичайних ситуацій, а потім пішов за ним спочатку в офіс губернатора Московської області, а потім у 2012 році – в Міноборони.

Існує також реальна можливість того, що розслідування щодо Іванова може зачепити і міністра фінансів Росії Антона Сілуанова, оскільки деякі джерела стверджують, що будівельні агентства Міноборони побудували будинок для Сілуанова.

Корупція вже давно є проблемою в російському Міноборони. У 2019 році головний військовий прокурор Валерій Петров заявив, що корупція є “практично коренем більшості проблем у правовій державі”.

Корупція була одним із чинників низької ефективності Росії, особливо на початку повномасштабного вторгнення в Україну, коли корупцію звинувачували у прострочених пайках і неякісних шинах, а також повідомляли про розкрадання пального, зазначають у британській розвідці.

Команда Навального виявила у сім’ї Руслана Цаликова нерухомість у бізнес-центрах, офіси, земельні ділянки загальною вартістю майже в 5 мільярдів рублів.

Нагадаємо, західні партнери вже передали Україні озброєння, яке не має обмежень щодо ударів по території Російської Федерації.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE