Politerno > Україна і світ > Макрон переконав Трюдо послабити санкції Канади відносно титану з РФ

Макрон переконав Трюдо послабити санкції Канади відносно титану з РФ

  • 30 Травня, 2024
  • 210 Переглядів
  • 0

Президент Франції Еммануель Макрон особисто переконав прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо звільнити Airbus та інші аерокосмічні компанії від санкцій щодо російського титану.

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на джерела.

Прохання прозвучало під час телефонної розмови між двома лідерами в березні, через кілька тижнів після того, як Канада розійшлася з союзниками й наклала санкції на стратегічний метал, що занепокоїло французьку компанію Airbus та інші компанії, які все ще покладаються на російські поставки на заводах, розташованих в Канаді або в інших країнах.

Джерело, близьке до французького лідера, повідомило, що Макрон доклав “значних зусиль”, щоб переконати Трюдо зробити виняток для європейських компаній.

“Багато повідомлень було передано на всіх рівнях”, – додало джерело, маючи на увазі широкий дипломатичний і промисловий тиск.

Канадське джерело, знайоме з цим питанням, повідомило, що Макрон підняв цю тему в розмові з Трюдо 29 березня напередодні візиту французького прем’єр-міністра Габріеля Аттала, який також порушив це питання під час свого перебування в Канаді.

Щонайменше ще один європейський уряд також висловився на підтримку лобістських зусиль, повідомило окреме джерело.

Нагадаємо, Головне управління розвідки Міністерства оборони України підтвердило знищення двох швидкісних транспортно-десантних катерів російських окупантів в тимчасово окупованому Криму.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE