Politerno > Україна і світ > Рівненський військком, який цілувався на роботі, уже повернувся з фронту та отримав нову посаду

Рівненський військком, який цілувався на роботі, уже повернувся з фронту та отримав нову посаду

  • 8 Червня, 2024
  • 1790 Переглядів
  • 0

Керівник Рівненського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) підполковник Олександр Ярмошевич, який потрапив у скандал через поцілунки на робочому місці, перевівся в бойову частину. Проте пробув він там недовго.

Як повідомляє ТСН.ua, Ярмошевич вже повернувся з передової. Журналістам про це стало відомо після вивчення одного з документів, що опинився в їхньому розпорядженні.

За даними журналістів, Ярмошевича було призначено командиром бригади в Ужгороді. Він має створювати нову бригаду.

Нагадаємо, у березні 2024 року мережу сколихнуло відео, на якому Ярмошевич цілується з кількома жінками в різний час. У Сухопутних силах заявляли, що нададуть “належну оцінку” як змісту змонтованого відео, так і факту встановлення таємного відеоспостереження у службовому приміщенні.

Пізніше з’ясувалося, що Ярмошевич збільшив свої статки з початку повномасштабної війни з російськими окупантами. Такі висновки можна зробити, якщо вивчити електронні декларації полковника за 2022 та 2023 роки.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін укотре поміркував про можливість ядерної війни та констатував, що через велику кількість жертв, до якої вона може призвести, до цього “ніколи не дійде”.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE