Politerno > Україна і світ > Інформаційний кілер Єрмака: на чисту воду вивели власника анонімного Telegram-каналу “Джокер”

Інформаційний кілер Єрмака: на чисту воду вивели власника анонімного Telegram-каналу “Джокер”

  • 24 Червня, 2024
  • 346 Переглядів
  • 0

Дорогі автівки, регулярні виїзди за кордон, квартира в елітному ЖК, охорона: журналісти вивели на чисту воду власника анонімного каналу “Джокер”.

Про це повідомило hromadske.ua.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявляв, що ОП не контролює Telegram-канали, але hromadske поспілкувалося з кількома посадовцями, які стверджують, що це не так.

Власником Telegram-каналу «Джокер» називають 29-річного Романа Кравця. За даними джерела hromadske, «Джокер» комунікує з Офісом президента. Зокрема, через Telegram-канал Кравця матеріали розміщували співробітники ОП. 

Один зі співрозмовників hromadske заявив, що Кравцю «активно сприяли та сприяють окремі чинні та колишні політики та співробітники спецслужб». Мотиви в кожного з них різні. В одних — щоб не чіпали їх, в інших — «суто меркантильні».

«Точно можу сказати, що Кравець називає Арахамію одним із найближчих своїх друзів. Ще кілька [глав ОДА]. Для розуміння тих, із ким [Кравець] спілкується, — він завжди робить скрини особистих листувань і за нагоди демонструє їх усім для підняття особистої ваги», — сказав співрозмовник hromadske.

Один із колишніх високопосадовців у розмові з hromadske визнав, що підтримував комунікацію з Романом Кравцем: “”Джокер” мені писав, я щось іноді відповідав, але виключно загальні контексти».

Розслідувачі hromadske також виявили, що «Джокер» має охорону із чотирьох людей. Одне з джерел hromadske стверджує, що Кравець пояснював наявність у себе охорони «подарунком Малюка». Ми направили запити в СБУ й УДО, аби з’ясувати чи надавали вони охорону власнику Telegram-каналу, який вимагає гроші у бізнесу.

Сам Роман Кравець, який вийшов на зв’язок із редакцією, повідомив розслідувачам hromadske, що в нього є охорона, але вона приватна. А втім, договору з охоронною компанією, аби редакція пересвідчилась, що Кравця охороняють не співробітники спецслужб, не надав.

Також Кравець стверджує, що продав Telegram-канал два роки тому за 2 мільйони доларів криптовалютою. А втім, доказів цьому не надав.

Центр протидії корупції пише, що 29-річний Роман Кравець йшов під 153-й номером у списку Слуги Народу.

“Лише за останні два роки Кравець витратив понад 8 млн грн на купівлю автівок.

Звідки гроші? Основний дохід – інформаційне кілерство. Замовні атаки не бізнес, політиків та антикорупційних діячів.

Так, цей зливний бачок неодноразово долучався до інформаційних атак на Віталія Шабуніна і загалом ЦПК, а також Юрія Ніколова та Юрія Бутусова. Вочевидь, не безкоштовно”, – зазначають у ЦПК.

Вказується, що Роман Кравець паралельно активно відбілює голову ОП Андрія Єрмака та його одіозного заступника Олега Татарова, називаючи їх “незамінними менеджерами, без яких Україна впаде”.

“Знаєте, кого нагадує цей персонаж? Дубінського. Теж елітні тачки, нерухомість, “слуга народу”, постійні наїзди на антикорупціонерів та інших неугодних людей. І де зараз Дубінський? Отож”, – резюмує ЦПК.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE