Politerno > Україна і світ > Росія заохочує своїх громадян відпочивати в Криму і потім використовує насичені людьми зони для розміщення зброї – ISW

Росія заохочує своїх громадян відпочивати в Криму і потім використовує насичені людьми зони для розміщення зброї – ISW

  • 24 Червня, 2024
  • 127 Переглядів
  • 0

Росіяни розміщують військову техніку в цивільних районах окупованого Криму з початку повномасштабного вторгнення країни-агресора Росії в Україну. Про це йдеться у зведенні американського Інституту вивчення війни (ISW), опублікованому 24 червня.

Росія звинуватила Україну в ракетній атаці на Севастополь 23 червня, нагадали в інституті.

Водночас російські блогери розкритикували міноборони РФ і російську окупаційну владу у Криму за те, що вони не змогли запобігти удару й достатньо захистити цивільне населення. Зокрема, влада не використала сирен повітряної тривоги, щоб попередити мирних жителів про потребу шукати укриття. Також блогери звинувачували “владу” в тому, що та не збудувала поряд із пляжами укриттів, пише Гордон.

“Російська [окупаційна] влада безвідповідально заохочувала російський туризм в окупований Крим під час війни, тоді як російські військові й далі використовують окупований півострів як тиловий плацдарм”, – заявили в ISW.

У зведенні наголошують, що російські військові, імовірно, цілеспрямовано розміщують законні військові цілі поблизу цивільних районів Криму, намагаючись стримати українські удари.

“Росія, імовірно, порушує правила застосування міжнародного гуманітарного права, які свідчать, що військове командування має уникати розміщення військових об’єктів у густонаселених районах або поблизу них”, – ідеться в публікації.

Читайте також: В ЄС ухвалили 14-й пакет санкцій проти Росії через війну в Україні

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE