Politerno > Україна і світ > Піарник Зеленського та Януковича Петров програв суд “Детектор-медіа”

Піарник Зеленського та Януковича Петров програв суд “Детектор-медіа”

  • 4 Липня, 2024
  • 178 Переглядів
  • Comments Off

Суд відмовив політтехнологу, засновнику ютуб-каналу “Ісландія” Володимиру Петрову у задоволенні позову до шеф-редакторки Детектор медіа Наталії Лигачової.

Петров просив суд зобов’язати Лигачову спростувати її заяву про те, що він причетний до історії з побиттям тітушками журналістки Ольги Сніцарчук у 2013 році.

Суд зазначив, що Петров є публічною особою – “журналістом, відомим блогером, балотувався на посаду Президента України, тому має бути відкритим для суворої критики і пильного нагляду громадськості, а межа допустимої критики щодо такої особи є значно ширшою”.

Також суд вважає, що у висловлюванні Лигачової про те, що Петров – “це той, хто привів колись тітушок на Майдан” не стверджується про причетність Петрова до побиття. Тобто, її слова є лише власною думкою та оціночним судженням, а не конкретними фактами.

Довідково: у жовтні 2023 року політтехнолог Володимир Петров публічно пригрозив шеф-редакторці порталу “Детектор медіа” Наталії Лигачовій “покаранням”, і сказав, що сам вирішуватиме, як вона буде покарана. Так він відреагував на її критичні висловлювання на конференції National Media Talk.

У своєму виступі Лигачова зазначила: те, “що Нацрада дала “Ісландії” ліцензію, – це нонсенс. Це – чорні політтехнологи, які працюють на Офіс президента, яким не місце ні в марафонах, ні в ютубі, ніде. Вова Петров – це той, хто привів колись тітушок на Майдан, які побили тоді Олю Сніцарчук з 5 каналу, це той, хто просував купу чорних технологій, і він зараз працює на Офіс президента. Мене дуже дивує, чому ніхто не підкаже Банковій, що це просто стидоба”.

У грудні 2021 року Петров став одним з ведучих оновленого державного каналу “Рада”. Проте через кілька днів його відсторонили, коли він порівняв колишню канцлерку Німеччини Ангелу Меркель зі свинею. Тоді блогер Сергій Іванов заявив, що припинить співпрацю з телеканалом “Рада”, якщо Петрова відсторонять, однак не виконав цієї обіцянки. Втім, уже за три дні Петров повернувся в ефір телеканалу “Рада” в статусі експерта з ведучим Івановим.

У травні ми повідомляли, що справу щодо обвинувачення політтехнолога та власника ТОВ «Люмпен продакшн» Володимира Петрова, котрий причетний до скандального каналу «Джокер» у Telegram, вже декілька років не передають до суду.

Нагадаємо, в інтерв’ю Bloomberg президент Володимир Зеленський заявив, що через затримки із постачанням зброї від союзників 14 бригад ЗСУ перебувають у резерві

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE