Politerno > Україна і світ > Зеленський пояснив, чому Орбан навіть близько не може бути посередником між Україною та Росією у питанні завершення війни

Зеленський пояснив, чому Орбан навіть близько не може бути посередником між Україною та Росією у питанні завершення війни

  • 8 Липня, 2024
  • 418 Переглядів
  • Comments Off

Президент Володимир Зеленський наголошує, що між Україною та державою-агресором не може бути посередництва крім консолідованих зусиль сильних країн світу , які зможуть змусити Володимира Путіна припинити війну.

Про це глава держави заявив під час підходу до преси із главою польського уряду Дональдом Туском, пише Українська правда.

Зеленського запитали, чи може прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, який після візиту до Києва, вирушив до Москви, заявивши, що це “миротворча місія”, бути посередником між офіційним Києвом та Кремлем.

“Що стосується прем’єр-міністра Орбана, він був у Києві, після цього полетів у Москву. Я не знав про те, що він летить у Москву, це його незалежний вибір. Що стосується, чи може він бути посередником… Немає посередництва між Росією та Україною…

Можуть посередниками бути тільки серйозні сильні союзи, весь світ може змусити Росію зупинити цю війну. Це не про посередництво, це про можливості.

У тебе повинна бути економіка, яка впливає на Росію, або РФ і Путін залежать від цього, або у тебе – дуже потужна армія, яку боїться Путін, яка сильніша, ніж російська. Чи багато таких країн у світі? Небагато. Я думаю, Сполучені Штати – така країна.. і Китай, і Євросоюз (не якась одна країна ЄС, а весь Євросоюз). Це дійсно може бути така посередницька місія. Тому ми й запропонували можливість, як тиснути на Росію і як зупинити Путіна. Для цього треба об’єднати всі зусилля, бо він не поважає тих, хто слабкий.

І навіть якщо він зустрічається з (представником) тієї чи іншої держави, це не значить, що він хоче закінчити війну. Він хоче продемонструвати якісь кроки, але за цією демонстрацією у нього завжди йде кривава демонстрація, як сьогодні зранку в Україні”, – сказав Зеленський.

Читайте також: Кількість загиблих у Києві через обстріл росіян зросла до 20 осіб

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE