Politerno > Україна і світ > Через обстріл і руйнування спецлікарні “Охматдит” вимушено відправлено додому 465 хворих дітей

Через обстріл і руйнування спецлікарні “Охматдит” вимушено відправлено додому 465 хворих дітей

  • 9 Липня, 2024
  • 125 Переглядів
  • Comments Off

Унаслідок ракетного удару по дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” поранення отримали восьмеро маленьких пацієнтів, які перебували в закладі. Більшість дітей тимчасово виписали додому.

За даними Міністерства охорони здоров’я, внаслідок “прильоту” загинуло двоє дорослих, зокрема лікарка Світлана Лук’янчук. Ще понад 50 – зазнали поранень, пише Українська правда.

Як повідомив Віктор Ляшко, з 627 пацієнтів, які перебували в приміщеннях лікарні, 94 дитини евакуювали до інших медичних закладів столиці, а 68 – продовжують отримувати лікування у вцілілих будівлях “Охматдиту”.

Ще 465 дітей тимчасово виписали додому, однак медичні працівники закладу продовжують підтримувати зв’язок з їхніми батьками, додав Ляшко.

Крім корпусу токсикології з відділенням хронічних і гострих інтоксикацій, який зазнав найбільших руйнувань, російський удар пошкодив також приміщення лікарні старого хірургічного та нещодавно зведеного корпусу.

“У старому хірургічному корпусі вибито майже всі вікна, зазнали значних пошкоджень два хірургічні та два соматичні відділення, відділення інтенсивної терапії та операційний блок.

У новому, зведеному лише нещодавно, корпусі пошкоджено 12 відділень, з них вісім – хірургічних, п’ять – онкологічних, дві реанімації, операційний блок, відділення радіології та променевої терапії”, – зазначили в Міністерстві охорони здоров’я.

Також шкоди зазнала єдина в Україні онкогематологічна лабораторія. Внаслідок ракетного удару на території лікарні було зруйновано дві електричні підстанції.

Фахівці під’єднали лікарню до мобільних трансформаторів, але також мають перевірити обладнання лабораторії, яке могло бути пошкоджене вибуховою хвилею.

Читайте також: Байден пообіцяв посилити протиповітряну оборону України після жахливого обстрілу Києва

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE