Politerno > Україна і світ > На полі бою рішення не знайдеш: Моді на зустрічі з Путіним закликав припинити війну в Україні

На полі бою рішення не знайдеш: Моді на зустрічі з Путіним закликав припинити війну в Україні

  • 9 Липня, 2024
  • 413 Переглядів
  • Comments Off

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді на зустрічі із правителем РФ Володимиром Путіним закликав його припинити війну в Україні. Він заявив Путіну, що рішення не може бути знайдено на полі бою. 

Про це повідомляє NDTV.

Повідомляється, що Моді під час неформальної зустрічі з Путіним звернувся до нього із прямим закликом припинити війну в Україні. Моді заявив Путіну, що рішення не може бути знайдено на полі бою.

“Індія завжди закликала поважати Статут ООН, включаючи територіальну цілісність і суверенітет. На полі бою рішення не знайдеш. Діалог і дипломатія – це шлях вперед”, – як вважають, сказав прем’єр-міністр Моді Путіну під час вечері.

Моді перебуває в РФ з дводенним офіційним візитом у Росії. Це його перший візит до Росії відтоді, як країна розпочала війну проти України. 

Індія ухиляється від відкритого засудження Росії і утримується від голосування за резолюції Організації Об’єднаних Націй, що засуджують Москву.

Нагадаємо, унаслідок ракетного удару по дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” поранення отримали восьмеро маленьких пацієнтів, які перебували в закладі. Більшість дітей тимчасово виписали додому.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE