Politerno > Україна і світ > Завгосп СБУ живе у незадекларованому котеджі за $600 тисяч – ЗМІ

Завгосп СБУ живе у незадекларованому котеджі за $600 тисяч – ЗМІ

  • 10 Липня, 2024
  • 259 Переглядів
  • Comments Off

Начальник департаменту господарського забезпечення СБУ Андрій Падалка не задекларував будинок за 600 тисяч доларів, у якому проживає, а оформив його на матір своєї нінішньої дружини Олени Зеленської (тезка першої леді), яка змінилда прізвище на Падалка.

Про це йдеться у розслідуванні hromadske.

Журналісти дізнались, що будинок, у якому живе Падалка, розташовується в котеджному містечку Green Hills, у передмісті Києва: з турнікетами, охороною, британською школою та причесаними ландшафтними дизайнами.

В оголошенні про продаж котеджу, яке не прибрали з сайту, повідомляється, що площа будинку сягає майже 300 квадратів, ділянка 14 соток з гостьовим будинком ще на 120 метрів. Також там є власна газова котельня, пральня, гараж на два авто, велика тераса, простора кухня з технікою преміумкласу та дерев’яними меблями. Три великі спальні з ванними кімнатами, просторі вбиральні та кабінет на першому поверсі.

За даними hromadske, Падалка вирішив оформити будинок не на себе, а на матір своєї нінішньої дружини Олени Зеленської, з якою має спільну дитину, Лариси Пандей.

Журналісти зазначають, що саме на цю жінку зареєстрований придбаний 26 жовтня 2023 року будинок з ділянкою на 10 соток.

Розслідувачі не виявили жодного бізнесу у матері дружини Падалки, де вона працює та чим займалася також невідомо.

Сама Лариса Пандей розповіла журналістам по телефону, що вона на пенсії, але її “чоловік довгий час працював і мав певні доходи”. “В мене були гроші, я продала квартиру, взяла трошки в дочки, в мене були ще з чоловіком збереження, у нас будинок в цьому ж котеджному містечку, тому ми купили ще для них, щоб діти жили окремо. Я вже на пенсії, але в мене чоловік довгий час працював і мав певні доходи”, — пояснила вона.

У відповідь на запит hromadske в СБУ відповіли, що службовець переїхав у будинок, придбаний у жовтні 2023 року, лише цього року. Саме тому в декларацію, якої немає у відкритому доступі, він його не вніс.

Журналісти не змогли з’ясувати викладені у розслідуванні факти у самого Андрія Падалки.

Нагадаємо, за результатами спільної спецоперації Офісу генерального прокурора та Служби безпеки України на систематичному вимаганні та одержанні неправомірної вигоди затримали керівника Департаменту відомчої безпеки та контролю Держмитслужби і його заступника, а також заступника начальника регіональної митниці.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE