Politerno > Блоги > Олександр Башта > “Оцініть красу гри. Ми їх розвели, як котят”. Ще не забули?

“Оцініть красу гри. Ми їх розвели, як котят”. Ще не забули?

Не вийшло у них собі заробити з “абонплатою за підключення до газу”, так вони собі протягнули корупційний закон “про ринок електроенергії”.

Якщо коротко і на “хлопський розум”, то під маркою “ринок електроенергетики”, тепер ще з’явиться і “посередник-електрик”, який буде собі заробляти на різниці цін : закупівлі в держави та продажі населенню.

Просто як борщ. Я б теж так зміг.

Стара схема, це коли держ. компанія “енергоринок” викуповувала всю електроенергію, яка виробляється в Україні, і дешеву атомну та гідроенергію, а також дорогу теплову енергію. І це дозволяло встановлювати ціну на основі середніх показників.

Після вступу у силу закону “про ринок електроенергії” буде нова схема, в якій “постачальники”(посередники) замість держави будуть купувати електроенергію у різних виробників, і продавати її населенню та підприємствам. В результаті, олігархи через своїх посередників зможуть напряму закуповувати дешеву атомну та гідроенергію, а людей змусять платити за ціною дорогої енергії з теплоелектростанцій. Ціна на електрику для нас зову зросте.

До речі, тим законом передбачається запровадження і абонплати за електроенергію, а це така сама ситуація, яка була і з газом.

Ну і звісно, що цей закон блокує малими домашніми господарствами можливість розвитку виробництва електроенергії, які могли б продавати надлишки електрики, ліцензуючи їх діяльність з виробництва електричної енергії. Зато зберігає контроль над утвореними ринками за приватними постачальниками-монополістами.

Про відключення неплатників я вже навіть не згадую …

Олександр Башта

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE