Politerno > Статті > Україна і світ > Чи з’явиться в нас “українська Собчак”?

Чи з’явиться в нас “українська Собчак”?

  • 23 Жовтня, 2017
  • 1424 Переглядів
  • 0

Якщо в Росії гламурна дівчина Собчак може висуватися в кандидатом в президенти країни, при “вічному” президенті Росії Путіну, то чому в Україні не може з’явитися своя “українська Собчак”, при “непотоплюваному” президенті України Порошенкові?

Вона повинна стати гідним фоном для Порошенка і принциповим критиком Тимошенко, як однієї з головних фігур президентських виборів.

Спочатку Москва-Київ робили ставку на молоду і мужню зірку політичного небосхилу України Надію Савченко, але Медведчук, як завжди, все зіпсував. Все до чого він торкається перетворюється на банальний “есдеківський виріб».

Тепер політтехнологи Банкової вперто “шукають жінку”.

Формально повністю підходить дружина Генпрокурора України Луценка. Вона займає у Верховній Раді загадкову посаду “представника президента”, чим тільки заплутує депутатів правлячої фракції. Адже всі вони знають, що за радою треба йти до Кононенка-друга і довіреної особи президента Порошенка. Але як аналог Собчак Ірина Луценко може підійти. А гламур – справа наживна. Правда тут виникають проблеми.

По-перше, після того як вона захопилася пошуком “козлів” серед депутатів і показала свій темперамент в боротьбі з ворогами, виборцям важко буде “всучити” цей “іміджевий продукт” на президентських виборах.

По-друге, сім’я Луценка відразу розгадала задум Порошенка – він явно не хоче бачити серед претендентів на пост президента свого Генпрокурора Луценка, хоча той гаряче клянеться, що буде вірним і надійним приймачем Порошенка і захистить його від нападок ворогів. На що президент Порошенко, напевно, йому меланхолійно відповідає: ти спочатку навчися знищувати моїх супротивників, наприклад, Авакова, перш ніж ти зможеш захищати мене в майбутньому.

Є, правда, ще й легендарна банкірша Гонтарева, яка знемагає від неробства на далеких теплих островах. Але немає гарантій, що вона пройде випробування після зустрічей з виборцями. Озлоблені інвестори, які втратили свої гроші, від розорених Гонтаревої банків, можуть остаточно угробити рейтинг Порошенка.

Тоді, може бути, на роль “української Собчак” підійде Ірина Геращенко? Вона пройшла багату школу політики від Ющенка до Парубія, – це витримає не кожен здоровий мужик. Вона слухняна, фотогенічна, не має власних політичних поглядів, “автентична українка”, правильний депутат – жодної помилки в голосуванні. Геращенко – гаряча “патріотка Мінських угод”, прекрасно говорить. Меркель теж колись працювала в прес-службі і нічого, доросла до канцлера Німеччини. Звичайно, Геращенко не впорається з Тимошенко, але голосів – “проти всіх” може зібрати.

А головне, Геращенко буде вигідно відтіняти президентські гідності Порошенка і сміливо нападати на його ворогів. Але не поспішайте, конкурс на “українську Собчак”, здатну допомогти нинішньому президенту Порошенку зберегти свій пост, тільки почався. Претенденток буде багато. І хто пройде цей кастинг ще не відомо.

Ясно тільки одне, президент Порошенко зробить все, щоб залишитися на другий термін. І “українська Собчак” повинна йому в цьому допомогти.

Віктор Небоженко

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE