Politerno > Статті > Другим після Путіна ворогом України є Порошенко

Другим після Путіна ворогом України є Порошенко

 • 15 Квітня, 2017
 • 1675 Переглядів
 • 0

У США наростає розуміння, що фінансова допомога, яка надається Україні, лише допомагає існуючій клептократії зміцнитися нагорі, а не реально змінити країну. Про це заявив колишній радянський розвідник, а нині американський фінансовий аналітик Юрій Швець, котрий більше 20 років живе в США.

Другий найбільш страшний ворог України після президента РФ Володимир Путіна – це її власна політична еліта, що зміцнює в країні клептократію, заявив в опублікованому виданням “ГОРДОН” інтерв’ю  Юрій Швець.

“Після Путіна другим найстрашнышим ворогом України є її власна, так звана, політична еліта. Ні Помаранчева революція, ні Євромайдан не привели до принципової зміни правлячого класу. 25 років Україною править клептократія”, – констатував Швець.

Уродженець України, котрий більше 20 років живе в США зазначає, що “Захід втомився” від офіційного Києва.

“Американські ЗМІ два роки не писали негативу про Україну, всі чекали, коли її “еліта” одумається. Але зараз наростає розуміння, що фінансова допомога, яка надається Україні, лише допомагає існуючої клептократії зміцнитися нагорі, а не реально перетворити країну.

Тактично, з точки зору найближчих завдань, Україні начебто треба допомагати, щоб приструнити Путіна. Але з точки зору стратегії, навіщо вкладати в Україну мільярди, якщо це ще більше зміцнює клептократичний режим, представники якого не можуть нічого, крім як системно красти і базікати по телевізору?”- пояснив Швець.

Американський фінансовий аналітик переконаний, що США більше не будуть витрачати мільярди на утримання нинішньої політичної еліти в Україні навіть з геостратегічних міркувань – зупинити агресію Кремля в східній Європі.

“Я не раз чув від ваших політиків: мовляв, Україна так вигідно географічно розташована, що конче потрібна НАТО, США і Заходу в цілому для протистояння з путінською Росією. Передайте своїм політикам, щоб забули про геополітичне розташування України! Зараз з моменту прийняття рішення про нанесення удару по будь-якій точці земної кулі, до здійснення цього удару проходить не більше години. У сучасному світі геостратегічне розташування України для США глибоко пофігу. Тому витрачати мільярди на утримання клептократії в Україні з міркувань геостратегії Вашингтон не буде”, – підсумував Швець.

Зазначемо, що він, на жаль, має рацію. Останні авторитетні дослідження вказують, що при Порошенко і завдяки Порошенко рівень корупції в Україні лише зростає. Зокрема, як свідчать оприлюднені на цьому тижні результати дослідження, проведеного аудиторською компанією Ernst & Young, корупція в Україні значно зросла за два останні роки, і зараз країна посіла перше місце за рівнем корупції серед 41 країни з Європи, Близького Сходу, Індії та Африки з розвиненими ринками і ринками, що розвиваються.

А в листопаді минулого року авторитетна міжнародна організація Transparency International повідомила, що Україна – лідер по корупції серед Країн Європи і Центральної Азії.

У минулому місяці правоту Швеця щодо ставлення в Білому домі до Києва підтвердило і американське видання PRNEWSCHANNEL. Воно повідомило, що адміністрація Трампа, Конгрес і Сенат США готуються розслідувати системну корупцію української влади.

Також нагадаємо, ще в квітні позаминулого року видання The Guardian опублікувало статтю “Для України власні олігархи жахливіші за Путіна?”. Причому, очевидно, що головний олігарх в Україні зараз є саме Порошенко.

Про те, що влада в Україні гірша, ніж навіть в Росії, в червні минулого року відзначав Міхеїл Саакашвілі. А в листопаді він заявив, що Порошенко є союзником Путіна в справі знищення України.

У грудні недвозначно дала знати, що Порошенко гірше Путіна, президент Литви Даля Грібаускайте – з чим погодилася лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь