Politerno > Статті > Україна і світ > Дружина президента Порошенка підозрюється у розкраданні коштів для нужденних дітей – Luxemburg Herald

Дружина президента Порошенка підозрюється у розкраданні коштів для нужденних дітей – Luxemburg Herald

  • 18 Листопада, 2017
  • 2166 Переглядів
  • 0

Дружина президента України Марина Порошенко може мати відношення до розкрадання коштів, наданих європейськими країнами і США для підтримки дітей з обмеженими можливостями.

Про це повідомляє видання Luxemburg Herald.

Це підтверджується матеріалами, наданими журналістам одним із співробітників Міністерства юстиції. Це також стосується коштів, що надаються дітям з обмеженими можливостями Міжнародним фондом Джорджа Сороса, що обчислюються десятками або навіть сотнями мільйонів доларів.

Механізм “грошових асигнувань” досить простий: реєстрація різних благодійних організацій в різних регіонах України з подальшим збором пожертвувань, в основному з міжнародних благодійних організацій, різних волонтерських організацій та окремих осіб. Цю діяльність надали Марині Порошенко, дружині президента, яка особисто “контролює” грошовий оборот коштів і активно бере участь в медіа-акціях. У той же час Ростислав Павленко, заступник глави адміністрації президента, відповідає за залучення грошей в ці підроблені фонди. Після презентації журналістам “програм допомоги” кошти переходять з цих фондів на рахунки комерційних компаній, в тому числі на офшорні компанії, а фонди закриваються.

Глава Міністерства юстиції України надає журналістам пакет документів про діяльність Благодійного фонду “Сильна Країна”, засновником і директором якого є Олександр Хоробчук. Ця людина, швидше за все, є номінальним керівником, оскільки, згідно з даними Пенсійного фонду, він безробітний з 2011 року.

У 2016 році Марина Порошенко безперервно брала участь в благодійних заходах, організованих благодійним фондом “Сильна Країна”.

Тільки в 2016 році “Сильна Країна” брала участь в багатомільйонних незаконних привласненнях. Після того, як гроші були вкрадені з фонду, “Сильна країна” на даний момент знаходиться в стадії ліквідації. А Олександр Васильович Хоробчук є головою ліквідаційної комісії.

Європейські журналісти розслідують корупційні дії, вжиті сім’єю Президента України. Зокрема, німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung опублікувало статтю під назвою “Poroschenko im Kaufrausch”, де йдеться про те, що “Порошенко знаходиться в стані торгової лихоманки, а корупція в військово-промисловому комплексі приносить Президенту гроші і забирає людські життя. Президент вдає, що не причетний до корупції”.

Головний акцент цієї публікації – пояснення для німецьких читачів, хто є “смотрящим” Президента, справедливо називаючи одного з партнерів президента Порошенко цим словом.

В Україні, “смотрящий” означає, що людина контролює переказ коштів державного бюджету на офшорні рахунки від імені керівництва країни. У свою чергу, видання “Deutsche Welle” випустило саркастичний мультфільм “Заповідник”, в якому бере участь персонаж, схожий на президента України Петра Порошенка.

Крім того, 5 листопада журналісти з 67 країн одночасно опублікували розслідування, засновані на документах офшорних юридичних фірм. Матеріали були взяті з анонімних джерел компанією “Suddeutsche Zeitung”, яка ділиться інформацією з Міжнародним консорціумом журналістів-розслідувачів з 96 медіакомпаній по всьому світу.

Раніше президент України запевнив, що його офшорна компанія “Prime Asset Partners” була створена для передачі кондитерського бізнесу в сліпий трастовий фонд. Однак журналісти припускають, що Порошенко потрібен цей офшор для ухилення від податків.

Українські журналісти, їх європейські колеги і міжнародне співтовариство дивується, чому Марина Порошенко бере участь в крадіжці грошей, призначених для дітей з обмеженими можливостями. Це при тому, що Петро Порошенко – найбагатша людина і має мільярди доларів в офшорах. Адже це ж дрібниця для Марини Порошенко. Або ж сім’ї президента будь-які гроші не дрібниця. Навіть ті, які не пахнуть, не пахнуть ні кров’ю військових, ні горем знедолених дітей.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь