Politerno > Статті > Екс-міністр Едуард Ставицький продовжує вести активний бізнес в Україні

Екс-міністр Едуард Ставицький продовжує вести активний бізнес в Україні

 • 26 Липня, 2017
 • 1302 Переглядів
 • 0

Екс-міністр палива і енергетики України Едуард Ставицький, який утік з України до Ізраїлю, веде в Україні прибутковий бізнес в сфері газовидобування, нерухомості і будівництва. Екс-соратник Януковича працює під заступництвом людей з правоохоронної системи.

Про це в Facebook написав журналіст Денис Дубинський.

“На жаль, Генеральна прокуратура України програла війну втікачу регіоналу Ставицькому. І це після того, як головний військовий прокурор України Анатолій Матіос безуспішно літав до Ізраїлю, щоб вручити Ставицькому підозру. Мова навіть може йти не тільки про нездатність залучити Ставицького до кримінальної відповідальності, а і про те, що справу Ставицького “зливають”.

Безкарність завжди породжує нові злочини. Сьогодні Ставицький не тільки керує існуючим бізнесом через свого партнера, шахрая міжнародного масштабу і засновника фонду Freez Oil Рула Піпера, а й будує нові схеми. Саме Рул Піпер допомагає Ставицькому зберегти контроль над Морозовським газовим родовищем в Полтавській області”, – сказано в повідомленні.

“Нагадаємо, що під час перебування Ставицького на посаді паливного міністра, його компанія “Голден Деррік” буквально “пачками” отримувала ліцензії на розробку газових родовищ.

Управління всім бізнесом Ставицького здійснює саме пан Піпер і спільний зі Ставицьким фонд Freezе Oil. Але, завдяки підтримці прокуратури і правоохоронців, справи в найяскравіших (тут не можна не згадати кубометр доларів, знайдених в квартирі Ставицького) представників злочинного режиму йдуть дуже добре.

Тут варто задатися питанням: чи не з цих доходів екс-міністра Януковича фінансують терористів на Донбасі? Тим більше, що Роланд Піпер так і не повернув гроші російському банку”, – зазначено далі.

Медіа звертає увагу на те, що “дуже дивно, що Генпрокуратура чомусь не помічає пряму причетність Едуарда Ставицького до фірми “Чарівниця”, футбольному клубу “Кристал-Аметист”, ТОВ” Сіріус 2013 “, ТОВ “Бел Ойл”, якими за фактом керує шахрай міжнародного масштабу Рул Піпер”.

Бізнес-імперія. Фото: capital.ua

“Піпер запам’ятався скандалом навколо бізнесу, який пов’язаний з капіталом ФСБ. Спільно з російським бізнесменом Даніелем Болотіним були власниками компанії ETIRC Aviation, яка володіла правами на поставку і обслуговування літаків Eclipse 500 в Росії.

Під проекти ETIRC російський Зв’язок-Банк в 2007 році виділив $150 млн, які так і не були погашені. Журналісти газети “Ведомости” розкопали, що сам банк збанкрутував, а заборгованість була списана.

Журналісти авторитетного в Європі голландського журналу QUOTE неодноразово викривали незаконні оборудки Рула Піпера, які наносили фінансову шкоду не тільки фізичним і юридичним особам, а й національним економікам різних країн. 9 грудня 2015 року журнал QUOTE опублікував статтю “Власність Рула Піпера арештована по всьому світу”.

У ній йдеться про судовий процес над Рулом Піпером в Амстердамі за позовом американського мільярдера Аль Манна в справі повернення інвестицій на суму 10 млн доларів. За словами адвоката позивача Ханса Коетса, розрахунки Рула Піпера по окупності проекту виявилися банальною брехнею.

Після скандалу Піпер оселився в Монако, щоб уникнути нідерландського правосуддя. 2 лютого 2016 року редакція журналу QUOTE публікує статтю “Рул Піпер має 1-2 мільярдів доларів для покупки компаній в Україні” з посиланням на публікацію в найбільшій щоденній газеті Нідерландів “De Telegraaf” під назвою “Піпер купує половину України”.

Автори ставлять під сумнів можливість інвестування визнаним банкрутом Рулом Піпером заявлених ним коштів в український бізнес. Вони наводять дані розвідки “De Telegraaf”, що створений для таких цілей з ініціативи Піпера інвестиційний фонд Freeze Oil Fund фінансується приватною особою з Ізраїлю, маючи на увазі Едуарда Ставицького”, – додав Денис Дубинський.

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь