Politerno > Статті > Україна і світ > “Ігри хворого розуму” Петра Порошенка

“Ігри хворого розуму” Петра Порошенка

  • 30 Вересня, 2017
  • 1572 Переглядів
  • 0

Петро Порошенко – поганий Президент і поганий Верховний головнокомандувач з однієї простої причини. Свій час і енергію він витрачає не на обороноздатність країни і порятунок економіки, а на абсолютно шизофренічні інтриги.

Він живе в якомусь своєму світі, дуже далекому від об’єктивної реальності. І в цьому світі є дуже невелике число людей, яким він довіряє. Всі інші – “вороги”, які тільки і мріють про те, як би Петра Олексійовича “повалити”. Проблема в тому, що ті люди, яким він довіряє – банальні пройдисвіти, нездатні виконувати покладені на них завдання. І вони ж при першому зручному випадку Петра Олексійовича і “здадуть”. Тому що, як було сказано вище – пройдисвіти.

Череда вибухів на складах озброєння, за яку персонально відповідальний саме Верховний головнокомандувач, вже давно повинна була б привести його до двох висновків. Якщо це диверсії – то Василь Грицак має бути звільнений і відданий під суд. Тому що це сфера відповідальності військової контррозвідки СБУ. Якщо ж склади горіли через халатність – то звільнений і відданий під суд повинен бути Віктор Муженко. Однак, ні того, ні іншого не сталося. Саме через безмежної довіри Порошенка до двох цих персон. Один з яких – колишній активіст Партії Регіонів (Муженко), другий – один з авторів плану “Бумеранг” з розгону “Майдану” (Грицак).

Але Петро Олексійович свої кадрові помилки визнавати не збирається. Замість цього в хід, як завжди йде брехня.

Читаю: “Напередодні вибухів в Калинівці на Вінниччині затримали кілька диверсійних груп. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив співробітник Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України Сергій Місюра. “Це точно диверсія. У зв’язку з цим і нашими розвідданими ще з 25 числа у Вінницькій області під виглядом антитерористичних навчань були проведені обшуки і переслідування диверсійних груп. Так, це справа не однієї людини. І два дні проходили пошуки і ведення цих груп. Основна маса і їх цілі були визначені – і були затримані. Основна маса, але не всі. Тому одна група змогла доставити на безпілотнику вибуховий пристрій “, – розповів Місюра.”

Цікаво було б на членів цих ДРГ подивитися. А тепер трохи деталей. Склад охоронявся воєнізованою охороною. З наганами. Снаряди лежали і лежать не в бункерах, а на землі. Плюс – купа дерев на території складів. Підпалити ці склади міг п’яний бомж. Дрони там і нафіг були не потрібні. Сумний досвід Балаклеї і складів в Маріуполі нічому не навчив. У Маріуполі снаряди лежали взагалі в силосних ямах. Пожежу охорона складів бачила за 5 годин до того, як вона підійшов до складів. Вони навіть не вирили траншей на її шляху, не викликали пожежників. Тупо сподівалися, що вітер подме в іншу сторону.

Реагування в Калинівці на вибухи теж було дивним. Ні ВСУ, ні СБУ не реагували ніяк. Обласна влада теж. Діяла тільки поліція. В’ячеслав Аброськін за дві години стягнув туди співробітників з трьох областей, які і забезпечували порядок і евакуацію. Обласна влада навіть не здогадалася припинити, наприклад, автобусний рух в Калинівку. І люди почали розгойдувати полицескі машини, що стояли в оточенні, аби сісти в автобуси. Влада їх тупо не інформувала.

Тобто, планів дій в умовах НС у них просто немає. Або вони не бажають їх виконувати. Муженко за всі ці “диверсії” повинен вже сидіти в тюрмі, а не в своєму кріслі.

Чи є у нас ще такі масштабні склади? Є. Наприклад, на околиці Львова. Будемо чекати, коли вибухнуть і вони і доведеться евакуювати Львів? Не виключено, що заради того, щоб “опустити” Садового, Порошенко піде навіть на це.

Чому ж НАБУ не цікавлять факти такого масштабного шкідництва, здійсненого вищими посадовими особами країни? Тому що “ручні”. І незважаючи на свою розхвалену “незалежність” – цілком залежні від Порошенка. Інакше чим пояснити той факт, що вибухи складів, які завдали багатомільйонних збитків країні НАБУ не цікавлять, а наприклад “справа про рюкзаках” Авакова – до сих пір в розслідується. 70 високооплачуваних співробітників НАБУ протягом трьох років “розслідують” цю справу. Хоча вже отримані висновки всіх можливих експертиз про те, що тендер був проведений за всіма правилами, ніяких, навіть найменших порушень виявлено не було і справу потрібно закривати. Але … команди зверху не було і НАБУ тепер … перевіряє якість ниток, якими були зшиті рюкзаки і допитує в МВС навіть секретарів, які до тендеру ні найменшого відношення не мали.

Чому так? Та просто тому що в хворій уяві Порошенка найбільший страх викликає саме Аваков. І Петро Олексійович усіма силами намагається його дискредитувати, “підвісити” або підставити.

До речі, про підставити. Історія з позбавленням громадянства Саакашвілі і подальшим “проривом кордону” спочатку була занадто ідіотською, щоб бути правдою. Абсолютно збанкрутілий в Україні політик з 2-ма відсотками рейтингу раптом отримує з боку Порошенка такий царський подарунок у вигляді гучного скандалу з позбавленням громадянства. Потім починається спектакль з підготовкою переходу кордону. І ось тут Порошенко старанно веде “своїх” людей від вирішення цього питання. Кудись зникає СБУ з “Альфою”, якій не склало б труднощів не допустити “прориву” кордону. Зникає начальство СБУ. Залишаються досить пасивні “прикордонники”, які підкоряються людині Порошенка і Нацгвардія.

Порошенко вимагає, щоб Аваков мало не особисто зупиняв Саакашвілі на кордоні. Все це дуже схоже на добре організовану “підставу”, метою якої була кров і дискредитація Авакова. Хвала Богу, обійшлося без крові. І що тепер? А нічого. Саакашвілі мирно гастролює по Україні. Погрожуючий всілякими карами хитрий Луценко якось раптом всі свої погрози забув. А Саакашвілі продовжує орендувати шикарний офіс в Музейному провулку. У кого? У друга Порошенка і його “консільєрі” Грановського і Кононенка. Друга звуть Борис Рафаїлович Кауфман. Дивно, правда? Начебто Саакашвілі зараз особистий ворог Порошенко, але чомусь друг і бізнес-партнер Порошенка Кауфман продовжує надавати в оренду офіс Саакашвілі. У 500 метрах від Банкової.

Схоже, що “однокашники” насправді не розсварилися, а затіяли класичну “розводку на двох”, зображуючи ворожнечу на публіку. І затіяли крім дискредитації Авакова ще й операцію з виявлення особливо “буйних” опозиціонерів з подальшими проти них репресіями. Що ми і спостерігаємо на прикладі Наливайченка, якого зараз мало не в шпигунстві звинувачують. І в переслідуванні простих людей, які брали участь в “прориві кордону”. А чи постраждав сам зачинщик – Михайло Саакашвілі? Так, вельми істотно. Грошовий штраф близько трьох тисяч гривень. І все. Живе собі спокійно в Україні і ніхто з ним навіть не судиться. Там дивись, його політсила і в парламент зайде. Або розжене його, коли це знадобиться Порошенкові.

А тим часом, поки Порошенко грає в ці захоплюючі ігри власного хворого розуму – вибухають склади, падає гривня, в суспільстві зростає напруга і ненависть до всієї влади, не тільки до граючого з власними галюцинаціями Порошенка. І про це варто було б задуматися якщо не самому Петру Олексійовичу, то хоча б одній з його фальшивих особистостей.

За матеріалом Сергія Ніконова, ОРД

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE