Politerno > Статті > Україна і світ > Порошенко увійшов в стадію Януковича – журналістка (Стислий огляд прес-конференції)

Порошенко увійшов в стадію Януковича – журналістка (Стислий огляд прес-конференції)

  • 15 Травня, 2017
  • 1489 Переглядів
  • 0

Хтось, великий і спостережливий, сказав наступне: хоча задоволення, яке надається процесом розбещення, це саме по собі не мало, але ще більше задоволення – милуватися власною розбещеністю. Додам від себе, що брехня – одна з форм розбещеності.

Ладний, підстрижений, припудрений вельможа вийшов до журналістів. І ось пішли питання про Мінські домовленості і Нормандський формат, які не працюють. Могли б запитати прямо – за що гинуть наші хлопці на фронті, але журналісти у нас, здебільшого, стали хто дипломатами, хто ж*полізами. Як кому поперло.

Відповідь гаранта – запитаєте Путіна. Це ж Путін вбиває. Це ж Путін не дотримується. Це ж Путін гальмує. І там же, під Мінським документом, стоїть підпис Путіна.

З квітня місяця, каже, кількість обстрілів зменшилася в три рази. Чому ніхто не встав і не запитав президента, чи знає він, скільки українських бійців було вбито за півтора місяці, починаючи з початку квітня, і скільки було поранено?

Поки він, головнокомандувач, відпочивав на Мальдівах, на фронті гинули його солдати. Що стосується Путіна, то його підпис стоїть під Мінської папірцем, як миротворця, а не як однієї з воюючих сторін. Журналісти слухняно кивали головками, а гарант брехав далі – це та ціна, яку ми платимо за свою свободу.

Так, ми платимо за свободу кров’ю, тому що президент Порошенко продовжує платити Росії мільярди в рублях. Загальна сума платежів його законсервованої Липецької фабрики “Рошен” в бюджет Росії за 2016 рік склала майже мільярд рублів. Я вже багато разів писала, що це опосередковане фінансування нашого ворога і війни, яку Росія веде проти нас.

Повернемося до Мінських домовленостей, які, як сказав гарант, демонструють усьому світові, хто винен. Але ми всі прекрасно знаємо, що президент Порошенко взяв на себе повноваження, одноосібно і волюнтаристськи, від імені України, підписав вибори в ОРДЛО до того, як росіяни виведуть звідти свої війська.

Чому ніхто йому не сказав про те, що це він винен, що Мінський папірець не виконується ?! І, оскільки за вибори під дулами російських автоматів навіть ця Рада, що ми зараз маємо, не проголосує, то виборів там просто не буде.

Але не це головне. Найголовніше – скільки можна демонструвати всьому світу, хто винен, ціною щоденних смертей своїх солдатів ?! Якщо світ не зрозумів, хто винен, через 24 години після початку війни, він уже ніколи не зрозуміє.

І в цьому теж винен тільки президент Порошенко, демонструючи нескінченні ігри з АТО і з тим, що Росія не агресор, а торговий партнер номер один.

Сюди ж віднесемо і проблеми населення в “сірій” зоні. Ні, нікого евакуювати він не збирається, адже снаряди і ракети долітають на 130 км. Так евакуюй далі, ніж 130 км., Евакуюй до Києва, побудуй містечко для евакуйованих жителів з прифронтової зони поруч зі своїм білим палацом, де в церкві на панському подвір’ї лики всієї твоєї родини.

На церковній стіні намалювалися, а душі так і залишилися чорними ямами. Президент Порошенко також сказав, що з тими, хто хоче побудувати стіну по лінії розмежування, йому не по дорозі.

Так не треба стіну! Посади прем’єра, який вкрав гроші на стіну, і побудуй зміцнення для наших захисників. Такі, щоб жодна куля і жоден снаряд не пробила. Але Петро Олексійович такого просто не хоче розуміти. Це ж не прибутки його банку або корпорації “Рошен”. Не та то мозок заточений …

Тепер перейдемо до того, через що він дозволили собі цю велику прес-конференцію. Велика перемога надихнула! Через три роки, не те, щоб безвіз, але лібералізація, була підписана європейськими міністрами Сільського Господарства та Рибальства.

Перемога для декількох відсотків українців, у яких ще залишилися гроші поїхати в Європу, щоб просто з нею ознайомитися. І тут він каже – безвіз буде мотивувати окуповані території повернутися в Україну.

Я аж поперхнулася! Той народ, що мріє повернутися в СРСР, мати гарантовану зарплату, пляшку горілки і радянські свята, саме безвіз поверне в Україну! Я, звичайно, розумію, що, коли немає плану ні повернення Донбасу, ні, тим більше Криму, то треба безвіз пхати в кожну дірку, тому що це єдина поступка Європи не президенту, а українському народові, який потрібен багатій, але зажерливій Європі, як приплив свіжої робочої сили і свіжої, що не застояної крові.

Далі, там йшлося про розслідування вбивства Шеремета. Було видно, що гарант не має поняття, що там відбувається. Вирішив взяти нахрапом – я з вами, я б теж надів таку футболку, як і ви. Як, вас не пускали в цих футболках? Я не в курсі. Неподобство.

Говорив, що справа честі? Так я ж запросив іноземних фахівців і всі перепони для них зняв. Не були допущені до розслідування? Тоді давайте так: якщо у вас є матеріали, і є труднощі зустріньтеся з Грицаком, Аваковим і Луценко, давайте до мене. Я всіх прийму, з усіма переговорю. Це гра називається – “поганий поліцейський, хороший поліцейський”.

Я ні хрена не зробив, але я відкритий, ви приходите, ми поговоримо …

Далі, Дмитро Гнап йому нагадав про досить значні для воюючої країни прибутки його власного банку. Відповідь з переляку – я не бізнесмен, я не знаю, які там прибутки. Потім, все-таки, спростовуючи самого себе – я ознайомився зі звітом банку, потім нісенітниця про те, що в минулому році було нараховано резерви, а в цьому році показали прибуток. Але не такий вже й великий.

У сліпий траст передати не можу, тому що українська юридична особа не можна передати в сліпий траст. А як же щодо брехні про сліпий траст і Липецьку фабрицу?

Хлопець з радіо “Свобода” запитав про армію ботів, яка нападає на тих, хто критикує владу. Відповідь надійшла про безпрецедентну свободу слова в Україні. Я так розумію, що за програму Шустера, Петро Олексійович вже помер (життя віддам!) І знову воскрес.

На питання Соні Кошкіній, чи буде Порошенко балотуватиметься на другий термін, відповідь була – мені 35 років вже є, я, як і будь-який інший громадянин, маю право.

Трагедія 2-го травня в Одесі – відповідь з почуттям полегшення: так всі ж підозрювані вже в Росії, а Росія їх видавати не збирається.

На питання про футболці сина з написом Russia (Росія) – я знайшов слова, як йому пояснити. Чому його діти, як і діти його оточення не вчаться в Україні – не хочу, щоб вони тут були мажорами. Так це залежить тільки від вас, Петро Олексійович, і від вашої дружини. Ким ви ваших дітей виховали, тим вони і будуть.

І, нарешті, дружина. Чому вона задумала програму на каналі Ахметова, адже Майдан стояв не за це? Ви знаєте, як я люблю свою дружину. Вона зі мною не радиться. Давайте подивимося програму, потім говорити буде. Ця вічно залякана Марина не радиться ?!

Ну, так ти їй порадь …

Серед інших досягнень – європейська прокуратура (з генпрокурором без юридичної освіти, під якого прогнули Раду), і успішна судова реформа (внаслідок якої вся корумпована суддівська система виявилася в ручному управлінні у гаранта). Цікаво було те, що ніхто ні словом не обмовився про корупцію.

У той час, як всі іноземні видання просто кричать про задушливу корупції в Україні, журналісти порахували поганим тоном питати корупціонера номер один і, в той же час, президента, про корупцію. Як видно, ця тема вже набила оскому. Зібралися в інших випадках …

Ось так, коли були зібрані всі разом, розумієш, що це діагноз, причому для нас з вами смертельний. Можна було б придуритися, що президента у нас просто немає, але він є. Якби він тільки брехав …

Після цієї прес-конференції, я ясно зрозуміла одне: Порошенко увійшов в стадію Януковича, коли НІЧОГО не знаєш про свій народ, коли поняття не маєш про ті проблеми, що хвилюють народ, коли вже відірвався і летиш у всесвіт.

У вольтерівському “Задизі” людина скаржиться, що світ погано влаштований. Але для кого погано? Для людини, яка в неосяжному плані всесвіту – лише незначна плямочка, цвіль. Цвіль трохи страждає, але десь у всесвіті велетні ведуть життя майже божественне.

Так ось, для вельможі, який вийшов сьогодні до журналістів, ми з вами та ж цвіль, в той час, як він і його оточення – велетні.

Хто їх переконав у тому, що вони велетні? Гроші, вкрадені у нас і ми з вами. Крім величезного штату прислуги, яка працює на сім’ї наших “велетнів”, вважаючи це за щастя, ми все, драматично зникаючий український народ, поступово перетворюємося на обслуговуючий персонал для “велетнів”.

Ще тільки залишилося скупити за безцінь всю українську землю і все, нам залишиться тільки одна доля – доля страждалої цвілі …

Olena Ksantopulos

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE