Politerno > Статті > Україна і світ > Про таємні зустрічі Зеленського з Коломойським

Про таємні зустрічі Зеленського з Коломойським

  • 13 Грудня, 2019
  • 1010 Переглядів
  • 0

Президент України Володимир Зеленський, ймовірно, зустрічався з олігархом Ігорем Коломойським протягом двох місяців не менш трьох разів. Це відбувалося на території київської багатоповерхівки, де живе глава держави. У двох з трьох випадках і в той же час туди ж приїжджали перший помічник президента Сергій Шефір та помічник президента Андрій Єрмак. Про це йдеться в сюжеті програми «Схеми».

Пізно увечері 31 жовтня з офісу Коломойського виїхав мікроавтобус «Мерседес» і заїхав у підземний паркінг в будинку на Грушевського.

Саме в ньому проживає Зеленський.

Там же були зафіксовані автомобілі Шефіра і Єрмака. Будівлю охороняли співробітники держохорони.

Єрмак користувався машиною «Тойота кемрі». Її ж бачили раніше біля офісу Коломойського. Однак тоді Шефір підтверджував приїзд до представника великого бізнесу, а от сам Коломойський візит заперечував.

15 листопада у будинку президента одночасно були залишені машини Єрмака і Шефіра. Потім там же бачили мікроавтобус «Мерседес Віано», який регулярно з’являється біля офісу олігарха. В будинку на Грушевського так само живе співвласник «Кварталу 95» Тимур Миндич. І він теж користується цим авто.

Журналісти спостерігали, як мікроавтобус заїжджав на закриту територію будинку, де живе Коломойський. Через 5 хвилин після цього, в будинку загорівся світло.

Після робочого дня це ж авто возить і охоронця Коломойського.

Відомо ще про одну імовірну зустріч олігарха за місцем проживання Зеленського. У ніч на 19 жовтня з закритій території цього будинку виїхала «Шкода суперб» і поїхала в напрямку будинку олігарха.

Цей автомобіль журналісти неодноразово помічали і в будинку Коломойського, і біля його офісу. До речі, в одній з квартир будинку, де живе олігарх, зареєстрований його бізнес-партнер Геннадій Боголюбов, а в іншій – компанія Дмитра Дубілета, ІТ-директора «Приватбанку» до його націоналізації.

Офіс президента питання програми поки проігнорував. Шефір та Єрмак озвучену інформацію про зустрічі з Коломойським спростували, а сам Ігор Валерійович заявив, що після обрання Зеленського президентом, бачився з ним один раз.

«Нічого не змінилося. Так, рідко, іноді може смс-ку якусь, комікс якийсь відправлю. У нас немає з президентом Зеленським ніяких інтересів, які перетинаються. Ми ніяк не пов’язані», – сказав він.

Читайте також: 5,5 мільярда під Приватбанк і Донбас. Що означає позитивне рішення по кредиту від МВФ і куди підуть ці гроші

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE