Politerno > Прес-релізи > Тернопільщина > Чи легко громаді робити зміни – дискутуватимуть у Тернополі

Чи легко громаді робити зміни – дискутуватимуть у Тернополі

  • 10 Квітня, 2019
  • 1360 Переглядів
  • Comments Off

Усі бажаючі дізнаються про ті реформи, які реалізовує у файному місті Коаліція 29-ти громадських організацій “Тернопільський центр реформ”, про перші успішні кроки та труднощі співпраці з органами місцевого самоврядування.

Також на форум запрошені експерти загальнонаціональних реформ та найбільші грантодавці, що презентують свої конкурси для неурядових організацій, благодійних фондів, спілок.

Організатори запевняють:

–     МИ розповімо, хто працює над реформами у файному.

–     ВИ дізнаєтеся, чи легко імплементувати загальнонаціональні закони на локальному рівні.

–     А ще: МИ представимо тих, хто допомагає… обговоримо, чи все вдається… сфокусуємося на позитивному досвіді… подискутуємо, наскільки важко чи легко змінювати країну.

МИ – реформи! Форум про зміни у Тернополі і не тільки!

Форум відбудеться у Тернополі 12 квітня, із 10.00 по 18.00 у готельно-ресторанному комплексі «Avalon Palace» (просп.С.Бандери, 2).

Запрошуємо усіх бажаючих представників громадянського суспільства, органів місцевого самоврядування, мешканців міста, тощо. Участь безкоштовна.

Детальна програма заходу для зареєстрованих учасників за посиланням: https://forms.gle/E6ZNjKX4ioHDV9aF8

Довідкова інформація та запитання: [email protected]

Подія: https://www.facebook.com/events/2133334573633644/

В рамках форуму 13 квітня буде проведено симуляційну гру «Державотворення на Марсі». Деталі: https://www.facebook.com/events/1203840739774250/

Форум “МИ – реформи!” організовує Коаліція громадських організацій «Тернопільський центр реформ» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE