Politerno > Прес-релізи > Головні особливості сучасних Smart Watch

Головні особливості сучасних Smart Watch

  • 27 Грудня, 2021
  • 802 Переглядів
  • 0
Smart Watch

Сучасні дні називають віком розвитку сучасних технологій. На сучасному ринку з’являється велика кількість обладнання, яке значно спрощує життя людини. Цей список починається з побутової техніки, а закінчується компактними електронними пристроями.

Особливу популярність серед користувачів набирає електронний годинник, який називають smart watch. Ці пристрої дозволяють своїм власникам контролювати стан здоров’я, а також виконувати різні функції в режимі «вільні руки».

Функціональні можливості сучасних Smart Watch

Люди, котрі вже придбали для себе і користуються розумним годинником, знають, що пристрої здатні переносити інформацію зі смартфона на екран. Але багато користувачів навіть не підозрюють про те, що ці компактні пристрої приховують в собі додаткові функціональні можливості. Серед додаткових функціональних особливостей можна виділити наступні:

  • GPS-маячок. Ця функція допомагає відстежувати точне місцезнаходження власника, а також дає можливість крокоміру отримувати точну інформацію.

  • Анти-втрата. Ця опція дозволяє отримати повідомлення з місцезнаходженням на екран годинника, якщо мобільний пристрій буде втрачено.

  • Безконтактна оплата. Більша частина сучасних моделей годинників дозволяють оплачувати покупки через банківський термінал на касі за допомогою NFC-чипа.

  • Екстрений дзвінок. Пристрій можна запрограмувати таким чином, щоб у разі будь-якої надзвичайної ситуації можна було легким рухом руки натиснути кнопку SOS і викликати допомогу.

Також можна виділити декілька не дуже поширених функцій, а саме: керування системою мультимедіа у смартфоні; можливість синхронізації та контролю управління системи «розумний будинок»; можливість голосового введення тощо.

Особливості вибору сучасних Smart Watch

До вибору сучасних моделей розумного годинника необхідно підходити з особливою відповідальністю. Насамперед, необхідно звернути увагу на декілька факторів: наскільки програмне забезпечення мобільного телефону є сумісним з годинником; версія Bluetooth у годиннику повинна відповідати тій, що встановлена у смартфоні; чи підтримує смартфон програму-компаньйон для смарт-годинників.

Деякі моделі сучасного розумного годинника вимагають встановлення Sim-карти. Такі пристрої дозволяють здійснювати дзвінки незалежно від телефону.

Перед тим як придбати певну модель розумного годинника, необхідно знайти відгуки від реальних користувачів, які вже є власниками тої моделі, яка сподобалася.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE