Поціновувачі музики слухають улюблені треки всюди й завжди, не дивлячись на ситуацію навколо, погоду чи пору року. А щоби не заважати своєю музикою людям навколо, звісно ж, використовують навушники. Взимку цей популярний аксесуар потребує більш продуманого та обережного використання, адже низькі температури здатні його зіпсувати.
Найпопулярнішими наразі є бездротові навушники, які дарують користувачеві максимальний комфорт та не обмежують свободи рухів. В умовах низьких температур краще користуватися вкладишами, адже такі моделі, на відміну від повнорозмірних, майже повністю «сховані» у вусі, тому й не так сильно переохолоджуються.
Як користуватися навушниками взимку?
Найбільш вразливим місцем навушників є акумулятор, для якого згубним є не тільки мороз, але й різкий перепад температур. Проте слідування деяким правилам допоможе улюбленому аксесуару легко пережити навіть найлютішу зиму. Тож якщо ви плануєте купити собі Аірподси в Цитрус, радимо ознайомитися із важливою інформацією в цій статті.
Обмеження часу використання
Рекомендується користуватися бездротовою гарнітурою в температурному діапазоні від 0 С до +35 С. Будь-які відхилення від цих показників уже можуть нести загрозу працездатності аксесуару.
Якщо запланована багатогодинна прогулянка на вулиці, краще залишити навушники вдома, адже ця пригода буде для них занадто згубною. Проте 1-2 години слухати музику цілком можливо.
Не забувайте про головні убори
Якщо на вулиці холодно, обов’язково потрібно вдягати шапку, капюшон чи хустку. По-перше, це необхідно для збереження власного здоров’я та забезпечення комфорту взимку, а по-друге — зробить повітря навколо акумулятора стабільно теплим.
Зарядний кейс теж потребує захисту, тому його треба покласти до внутрішньої кишені або ж у рукавичку. Головна умова — тепло, тому сумка чи зовнішня кишеня для цих цілей не підходять.
Повернення в тепло
Зазвичай за умови низьких температур акумулятор аксесуара дуже швидко втрачає свій заряд. Тому навіть за умови захисту навушників теплою шапкою, вони швидко розряджаються. Повернувшись до теплого приміщення, не потрібно одразу підключати їх до зарядного пристрою, треба дати гаджету нагрітися від температури навколишнього повітря. Цей процес потребує 30-60 хвилин.
Падіння в сніг
Якщо сталася така неприємна ситуація, що навушники впали в сніг, потрібно якомога швидше підняти їх та очистити. Крім того, намагайтеся уникати контакту із руками, від тепла яких сніг швидко перетворюється на воду.
Після падіння навушники краще вимкнути, вдома ще раз добре витерти сухою серветкою та дати висохнути за кімнатної температури протягом 8-12 годин.
Контроль рівня заряду
Перед прогулянкою вулицею обов’язково перевірте, чи достатньо заряджені навушники. Якщо рівень заряду низький, потрібно його поповнити. Таким чином, отримаєте гарантію, що зможете слухати музику на вулиці.
Якщо ж аксесуар усе ж розрядився, відмовтеся від ідеї поповнити заряд із допомогою повербанку. Такі дії можуть нанести непоправну шкоду акумулятору.