Politerno > Прес-релізи > Які бонуси за реєстрацію пропонуються в букмекерських конторах?

Які бонуси за реєстрацію пропонуються в букмекерських конторах?

  • 22 Лютого, 2023
  • 262 Переглядів
  • 0

Конкуренція між букмекерами продовжує збільшуватися. У спробі привернути до себе увагу, компанії намагаються запропонувати клієнтам максимально вигідні умови. Нерідко вони намагаються привернути увагу аудиторії за рахунок щедрих бонусів.

Різні додаткові винагороди передбачені практично в кожній букмекерській конторі. Наприклад, реально отримати бонус за реєстрацію в БК цілком нескладно. Зазвичай для цього потрібно створити обліковий запис у компанії та поповнити свій баланс.

Найбільш популярні види привітальних винагород

Як привітальний бонус зазвичай надається грошова винагорода. Кожна БК з бонусами за реєстрацію встановлює свої умови. Вони стосуються:

  1. Розміру заохочення. Найчастіше воно залежить від внесеної суми. Нові клієнти зможуть отримати винагороду 50%-200% від поповнення рахунку.

  2. Особливостей зарахування коштів. У більшості випадків привітальний бонус діє тільки для першого поповнення рахунку. Але в деяких компаніях винагорода актуальна для стартових 3-5 депозитів. Це хороша підтримка для нових клієнтів.

  3. Мінімальної суми поповнення рахунку. У більшості випадків букмекери встановлюють певну нижню межу. Наприклад, потрібно поповнити рахунок на 200-300 гривень, тільки в такому разі привітальний бонус буде акумульовано.

Конкретні правила компанії можна дізнатися на її офіційному сайті або звернувшись до працівників саппорту. 

Важливо пам’ятати, що грати в букмекерських конторах можуть тільки повнолітні користувачі. Якщо вам менше 18, то відкрити профіль і, відповідно, отримати привітальний бонус не вийде.

Інші різновиди бонусів за реєстрацію

Грошова винагорода за перший депозит – це найпоширеніша та найвигідніша винагорода, яка діє в більшості букмекерських контор. Але також на ринку онлайн-беттінгу працюють компанії, які готові забезпечити інші види винагород. Наприклад:

  • Фрібети. Право зробити безкоштовну ставку – це також хороша підтримка для новачків. Завдяки йому можна буде виконати прогноз і не ризикувати своїми активами. Нерідко фрібет – це право зробити відразу кілька ставок на події з певним коефіцієнтом.

  • Страховка ставок. Компанії пропонують різні схеми, за яких гравці зможуть зробити прогнози і не втратити свої кошти незалежно від варіантів результату протистояння.

  • Бездепозитний бонус. Ще один різновид заохочення, який приваблює користувачів тим, що для отримання такої винагороди не доведеться ризикувати своїми активами. Тільки потрібно врахувати той факт, що бездепозитна винагорода практично завжди нижча, ніж бонус за поповнення рахунку.

Загалом, привітальні бонуси не можна просто так забрати зі свого рахунку. Зате їх реально вкласти в нові ставки. Це дасть змогу заробляти вже на перших прогнозах в обраній конторі та не ризикувати наявним банком.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE