Politerno > Україна і світ > Порошенко має сам подати у відставку – Євтушок

Порошенко має сам подати у відставку – Євтушок

  • Листопад 6, 2017
  • 300 Переглядів
  • 0

Розкрадання грошей та інші корупційні оборудки у оборонній сфері набули системного характеру, а найвищі посадові особи нашої держави, не соромлячись, збагачуються на війні.

Про це заявив народний депутат від “Батьківщини” Сергій Євтушок у прямому ефірі телеканалу NewsOne, коментуючи черговий корупційний скандал щодо закупівлі Державною прикордонною службою України бронемашин за завищеною ціною у заводу “Кузня на Рибальському”, яким володіє  Петро Порошенко.

“Це є вершиною цинізму, коли президент наживається на війні, яка щодня розриває нашу державу. І у мене немає ілюзій, що пронизана корупцією нинішня влада дозволить довести цю справу до кінця. Але я точно знаю, настане час і вони будуть притягнені до відповідальності, бо такі злочини не мають строку давності”, – вважає парламентар.

Сергій Євтушок наголосив, що Петро Порошенко мав би сам скласти свої повноваження, адже “збагачуючись на війні, він не має права керувати нашою державою”.

“Справа такого масштабу змусила би подати у відставку будь-якого європейського чиновника. Але українські можновладці звикли наживатись на своєму народові. Чинний президент, який є олігархом №1 в Україні, не лише не соромиться заробляти на війні, а й заявляє про намір очолювати державу ще один термін”, – з обуренням заявив народний депутат.

Він також передбачає можливий тиск на Національне антикорупційне бюро України, яке ініціювало розслідування проти бізнесу глави держави.

“НАБУ робить кроки, які, очевидно, не влаштовують Адміністрацію Президента. Влада вже намагалась завадити роботі головного антикорупційного органу країни, просуваючи на посаду аудитора НАБУ підконтрольну президенту людину. І сьогодні вони спробують зробити це знову”, – зазначив політик.

Як повідомлялось, лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко ініціює заслуховування у парламенті інформації про незаконне відмивання коштів Президентом України Петром Порошенком та його оточенням, а також вимагає передати відповідні матеріали до НАБУ та Генпрокуратури.

Читайте по темі: “Темний шоколад” Петра Порошенка або про що говорять документи “райських островів” (Відео)

Поділитися: