Politerno > Тернопільщина > Башта пояснив, чому побив поліцейських (Відео)

Башта пояснив, чому побив поліцейських (Відео)

  • Листопад 22, 2017
  • 423 Переглядів
  • 0

Депутат Тернопільської обласної ради ВО Свобода Олександр Башта пояснив свою агресію щодо поліцейських станом афекту та звинуватив їх у “провокації”.

“Під час бійки я був у стані афекту. Я приношу вибачення дівчині-поліцейському, але поліцейські зробили так, щоб я повів себе саме так”, – заявив депутат коремпонденту ІНТБ.

Напередодні “свободівець” побив двох поліцейських, серед яких була і дівчина. Випадок викликав суспільний резонанс. Ті, хто переглянув відео з нагрудних камер правоохоронців, активно обговорювали випадок нападу депутата на поліцейських. Користувачі вважали, що поліцейські мали застосувати силу щодо агресивного депутата, який перший їх вдарив.

Обласне керівництво Національної поліції пояснило, що законодавство забороняє правоохоронцям застосовувати силу до осіб з обмеженими можливостями (Башта пересувається на інвалідному візку). А вже коли він перейшов до більш активних дій, це дозволило їм відповісти. Слід зазначити, поліція проігнорувала перший удар, коли Башта ударив чоловіка-поліцейського дверима автомобіля.

Поділитися: