Politerno > Україна і світ > Затриманим під судом над Трухановим активістам обрали запобіжні заходи

Затриманим під судом над Трухановим активістам обрали запобіжні заходи

  • Лютий 18, 2018
  • 361 Переглядів
  • Comments Off

Шевченківський районний суд Києва відпустив на поруки народних депутатів трьох активістів, яких затримали під Солом’янським райсудом Києва 15 лютого.

Про це повідомив у Facebook народний депутат Єгор Соболєв.

Зокрема він зазначив, що активіста руху “Визволення” Олександра Федорченка, позивний “Брест”, а також добровольця “Донбасу” Миколу Чудовського, і добровольця з Грузії Луку Чхетія відпустили на поруки його, а також нардепів Семена Семенченка, Павла Костенка та Володимира Парасюка.

Нардеп зазначив, що рішення приймала суддя Вікторія Світлицька.

“”Брест” – теж доброволець батальйону “Донбас”, народний герой України, який пройшов Ілловайський котел, підбив 2 ворожих танки та 2 броньовані машини. Коли його під судом почали бити спецпризначенці, він дістав нагородний пистолет та вистрілив у асфальт”, – зазначив Соболєв.

За його словами, “Чудо”, “Лука” та “Брест” стали першими з 8-ми захоплених за чотири місяці протестів активістів, яких віддали на поруки народним депутатам.

У той же час айдарівцю Володимиру Хитричу з позивним “Бача” присудили нічний домашній арешт.

Про це повідомив нардеп Семен Семенченко.

Як повідомлялося, 15 лютого під Солом’янським судом у Києві, де обрали запобіжний захід меру Одеси Геннадію Труханову, відбулися сутички і затримання, кульове поранення отримав правоохоронець.

Поліція розпочала кримінальне провадження через поранення поліцейського.

У поліції повідомляли про затримання трьох учасників сутичок під Солом’янським судом у Києві.

Пізніше Єгор Соболєв повідомив про затримання чотирьох активістів: “Чотирьох повезли до СІЗО: добровольця батальйону “Донбас” Николай Чудовский, позивний “Чудо”; доброволець підрозділу “Волки Свободы” Лука Чхетія, позивний “Лука”; командира штурмової роти батальйону “Айдар” Бача Володимир Хитрич , позивний “Бача; та добровольця батальйону “Донбас” Олександр Брест Федорченко, позивний “Брест””.

Також під час подій під судом 15 лютого було побито одеського активіста “Автомайдану” Віталія Устименка. У об’єднанні пообіцяли самотужки знайти і покарати “тітушок”, які разом з депутатом Одеської міськради побили їхнього активіста, якщо це не зроблять правоохоронці.

Please follow and like us: